Ogłoszenia 7.09.2025
1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła: w poniedziałek – uroczystość Narodzenia NMP, głównej patronki naszej diecezji (poświęcenie ziarna siewnego); w sobotę – św. Jana Chryzostoma, bp. i dok. Kośc. w przyszłą niedzielę – święto Podwyższenia Krzyża Świętego 2. Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane „na tacę”. 3. Dziękuję rodzinom (Podsiadło, Tabor, Kaźmirek i Nosal) za posprzątanie i udekorowanie świątyni. 4. W środę o godz. 19.00 zapraszam na nabożeństwo Nowenny Pompejańskiej. […]




