Wszystkie intencje z wcześniejszych pogrzebów (z tamtego roku), jak już informowałem w kościele, zostały przekazane i zostały już odprawione. Jeszcze raz dziękuję za wyrozumiałość i zrozumienie.

Informacje odnośnie wszystkich Mszy św. są aktualne na dzień 15.01.2022 r.

Śp. Franciszek Piśko – wszystkie intencje zostały już odprawione. Śp. Jan Szybiński – wszystkie intencje zostały już odprawione. Śp. Barbara Piśko – wszystkie intencje zostały już odprawione. Śp. Maria Aksamit wszystkie intencje zostały już odprawione. Śp. Maria Młynarczyk – Msze św. gregoriańskie zostały odprawione przez księży ze Zgromadzenia Chrystusowców z Poznania, a wszystkie pozostałe intencje zostały odprawione. Śp. Tadeusz Machaj – Msze św. gregoriańskie zostały zostały odprawione (lipiec i wrzesień) przez księży ze Zgromadzenia Chrystusowców w Poznaniu. Śp. Barbara Nosal – Msze św. gregoriańskie zostały odprawione w lipcu przez ks. Pawła Twardowskiego z Radomia. Wszystkie intencje zostały odprawione. Śp. Józef Gawłowicz – wszystkie intencje zostały już odprawione. Śp. Franciszek Madej – Msze św. gregoriańskie zostały odprawione w sierpniu (ks. Paweł Twardowski z Radomia i ks. Jarosław Mrówczyński z Warszawy). Wszystkie intencje zostały odprawione. Śp. Jan Jurkowski – Msze św. gregoriańskie (w październiku) odprawił ks. Paweł Twardowski z Radomia. Wszystkie pozostałe intencje zostały odprawione poza parafią. Śp. Anna Banaś – Pierwsze Msze św. gregoriańskie zostały odprawione w grudniu przez ks. Łukasza Niepsuja z Tarnowa, a drugie przez O. Eugeniusz z Hebdowa. Pozostałe intencje zostały przekazane Ks. Grzegorzowi Banasiowi. Śp. Władysław Głogowski – z intencji pogrzebowych została odprawiona jedna Msza św. gregoriańska, którą odprawił ks. Artur Zaucha pracujący na Ukrainie. Wszystkie pozostałe intencje zostały odprawione. Śp. Jan Majewski. Wszystkie intencje złożone przy okazji pogrzebu zostały odprawione. Śp. Józefa Styczeń – z intencji pogrzebowych została odprawiona jedna Msza św. gregoriańska, przez ks. Pawła Twardowskiego z Radomia. Wszystkie pozostałe intencje zostały odprawione. Śp. Władysława Bożek – wszystkie intencje zostały odprawione. Śp. Mieczysława Styczeń – Z intencji pogrzebowych została odprawiona przez Ks. Henryka Zasiurę SChr Msza św. gregoriańska. Wszystkie pozostałe intencje zostały odprawione. Śp. Jan Machaj – wszystkie zamówione intencje zostały odprawione. Śp. Eugeniusz Madej – wszystkie Msze św. zamówione przy okazji pogrzebu, zostały odprawione, a jedna „gregorianka” została odprawiona przez ks. Pawła Twardowskiego z Radomia. Śp. Stanisław Matusik  – Msze św. gregoriańskie z części intencji złożonych przy okazji pogrzebu odprawił Ks. Tomasz Ślesik z Warszawy. Wszystkie Msze św. przyjęte przy okazji pogrzebu zostały odprawione. Śp. Genowefa Szybińska – z intencji pogrzebowych Msze św. „gregoriańskie” odprawił Ks. Mirosław Jaworski z Warszawy. Śp. Aniela Czesak – Z intencji pogrzebowych zostały odprawione Msze św. gregoriańskie przez ks. Pawła Twardowskiego z Radomia, a część została przekazana Ks. Andrzejowi Dernodze. Wszystkie intencje Msze św. zamówione przy okazji pogrzebu zostały odprawione.

Śp. Adam Szelegieniec – Z Mszy św. złożonych przy okazji pogrzebu jedną „gregoriankę” odprawił Ks. Tomasz Kania (Belgia), a drugą o. Franciszkanie z Libreville (Gabon – Afryka). Z intencji pogrzebowych na razie zostają w parafii:

Od córki Ilony i Marcina 

Śp. Adam Twardowski – Z Mszy św. złożonych przy okazji pogrzebu dwie „gregorianki” odprawili Księża Chrystusowcy z Częstochowy. Z intencji pogrzebowych na razie zostają w parafii:

Od wnuczek z rodzinami 
Od brata Piotra z rodz. 
Od bratowej Marii z rodz. 
Od chrześniaka Wiesława z rodz. 
Od brata Leona z żoną Janiną 
Od Alicji i Lucjana Podsiadło 
Od sąsiada Janka z rodz. 

Śp. Jan Zegiel – Z intencji pogrzebowych Msze św. „gregoriańskie” odprawił w czerwcu Ks. Paweł Twardowski (Radom). Pozostały jeszcze w parafii:

Od Władysława i Heleny Zegiel
Od brata Władysława z żoną
Od córki Anny z rodz.
Od córki Celiny z rodz.
Od wnuków
Od rodz. Danielów z Rylowej
Od siostry Marii z rodz. z Nowego Brzeska
Od wnuków: Kamila, Karoliny i Kaśki Zegiel
Od wnuka Jacka z rodz.

Śp. Stanisław Banach – Z intencji pogrzebowych zostały odprawione w czerwcu przez Księży Chrystusowców (Częstochowa) Msze św. „gregoriańskie”. Pozostały w parafii:

Od brata Adama 
Od rodz. Sarara z Grobli 
Od chrześniaka Michała 
Od kuzyna Jana Banacha 
Od chrześniaka Artura z rodz. 
Od kuzyna Piotrka z rodz. 
Od Tadeusza Banacha z żoną 
Od bratanka Pawła z rodz. 
Od bratanka Konrada z rodz. 
Od szwagra Józefa z rodz. 
Od Kazimiery Twardowskiej 
Od Marioli z rodz. 
Od zarządu druhów i druhen OSP Drwinia i Zielona 
Od rodz. Głogowskich 
Od rodz. Machajów 
Od rodz. Boruta z Pasternika 
Od sąsiadów Porębskich 
Od rodz. Smarzewskich 
Od Tadeusza Potępa z rodz. 
Od sąsiadów 
Od Kazimierza Majty z rodz. 
Od rodz. Bachowiczów 
Od rodz. Nosalów 
Od rodz. Styczniów

Śp. Maria Nosal – Z intencji pogrzebowych zostały odprawione Msze św. gregoriańskie przez Księży Chrystusowców (Częstochowa) oraz przez Ks. Artura Zauchę (Ukraina). W parafii pozostały:

Od córki Kasi z rodz. 
Od córki Beaty z mężem i dziećmi 
Od córki Agaty z rodz. 

Śp. Stanisław Staśto – Z intencji pogrzebowych zostały odprawione dwie „gregorianki” przez Księży Chrystusowców z Częstochowy, a trzecia przez Ks. Marcina Filipka z parafii Wapnica. W parafii jeszcze pozostają następujące intencje:

Od córki Teresy z mężem 
Od wnuków: Pawła i Tomasza 
Od syna Kazimierza z rodz. 
Od córki Agaty z mężem 
Od wnuków: Amelii i Filipa 
Od wnuków: Kingi i Mateusza
Od Weroniki Brzegowej 
Od Jana Brzegowego

Śp. Elżbieta Styczeń – Wszystkie Intencje zamówione przy okazji pogrzebu zostały odprawione.

Śp. Anna Tomala – Msze św. gregoriańskie odprawił Ks. Paweł Twardowski z Radomia oraz Ks. dr Antoni Tomala TChr (Częstochowa). Z intencji pogrzebowych na razie pozostają w parafii następujące intencje:

Od córki Marii z mężem 
Od syna Zdzisława z żoną 
Od córki Marii z mężem 
Od wnuczki Anny z rodz. 
Od rodz. Kaniów 

Śp. Jan Sieczka – Z intencji pogrzebowych Msze św. gregoriańskie odprawił Ks. Zbigniew Dudojć z parafii Turowo. Wszystkie intencje zostały odprawione.

Śp. Anna Porębska – Msze św. gregoriańskie odprawili o. Franciszkanie z Libreville (Gabon) oraz Ks. Włodzimierz Malinowski z parafii Suchorze. Z intencji pogrzebowych na razie pozostają w parafii następujące intencje:

Od męża 
Od córki Marty z rodz. 
Od córki Jadwigi z rodz. 
Od syna Marcina 
Od wnuka Michała z rodz. 
Od wnuczki Joanny 
Od wnuczki Katarzyny z rodz. 
Od wnuka Rafała 
Od wnuka Jarosława 
Od Izabeli Magas 
Od sióstr różańcowych Marty Panek 

Śp. Jan Pająk – Msze św. gregoriańskie odprawili Ks. Paweł Twardowski (Radom) oraz księża w parafii św. Wojciecha w Barlinku. Z intencji pogrzebowych na razie pozostają w parafii następujące intencje:

Od syna z rodz. 
Od córki Bogusławy z rodz. 
Od córki Moniki z rodz. 
Od wnuków 

Śp. Jan Nowak – Z intencji pogrzebowych zostały odprawione Msze św. gregoriańskie przez Ks. Pawła Twardowskiego (Radom) oraz Ks. Włodzimierz Malinowski z parafii Suchorze (diec. koszalińsko-kołobrzeska). Pozostały jeszcze w parafii następujące intencje:

Od syna Grzegorza z żoną i dziećmi 
Od syna Marcina z żoną i dziećmi 
Od syna Mariusza z żoną i wnuczką 
Od teściów z Majkowic 
Od chrześnicy Dominiki z rodz. 
Od siostrzenicy Marii z rodz. 
Od siostry Janiny 
Od siostrzenicy Bernadetty 
Od Teresy i Zbigniewa Smętek z rodz. 
Od rodz. Skoczków i Lalików z Majkowic 
Od rodz. Łukasików z Lipnicy Murowanej 
Od Zenobii Stawarskiej 
Od Krystyny Kierczak z Albertem 
Od Marcina Kierczaka 
Od Marzeny i Dominika Kierczak z dziećmi 
Od Zuzanny i Marcina Świeczek z dziećmi 
Od Katarzyny i Janusza Hnatów z synem 

Śp. Maria Machaj – Msze św. gregoriańskie zostały odprawione przez o. Franciszkanów w Gabonie (Afryka). Z intencji pogrzebowych na razie pozostają następujące intencje:

Od córki Grażyny z mężem 
Od córki Grażyny z mężem 
Od syna Stanisława z rodz. 
Od wnuków Lidii i Zbigniewa 
Od wnuków Lidii i Zbigniewa 
Od rodz. Kaniów 
Od rodz. Kaniów 
Od Doroty i Zbigniewa Styczeń 
Od Anny i Piotra Boruta 
Od Agnieszki Styczeń z rodz. 
Od Marii Czapla z mężem 
Od rodz. Mikołajczyków 
Od wnuczki Bogusławy 
Od wnuczki Katarzyny z rodz. 
Od chrześnicy z rodz. 
Od chrześnicy z rodz. 
Od Reginy Nowak z rodz. 
Od emerytowanych koleżanek z UG w Drwini 
Od Przewodniczącego i Rady Gminy w Drwini 
Od dyrektorów emerytów szkół i przedszkoli Gminy Drwinia 
Od Cześka z rodz. z Grobli 
Od Genowefy Nosal z rodz. 
Od rodz. Cieślów 
Od rodz. Olszewskich 
Od Piotra Kaim z Drwini 

Śp. Maria Sieczka – Z intencji pogrzebowych zostały odprawione dwie Msze św. gregoriańskie (Ks. Paweł Twardowski – Radom oraz księża w parafii w Wyszoborze). W parafii pozostały jeszcze następujące intencje:

Od wnuka Arkadiusza z rodz. 
Od wnuków Jakuba i Katarzyny 
Od wnuka Rafała 
Od Władysławy Kordeusz 
Od Heleny i Piotr Machaj 
Od Wacława Kordeusz 
Od Adama i Iwony z rodz. 

Informacje o przekazaniu intencji będę podawał podczas ogłoszeń parafialnych i zamieszczał na stronie.