1. Przeżywamy Uroczystość Wszystkich Świętych. Po sumie Różaniec połączony z „wspominkami”. Pamiętajmy w tych dniach o modlitwie za zmarłych, a także o możliwości zyskiwania odpustów przez cały miesiąc listopad. Trzy warunki: stan łaski uświęcającej, Komunia św. oraz modlitwa w intencjach Ojca Świętego, a także nawiedzenie cmentarza. Dbajmy o porządek na cmentarzu. Postarajmy się zabierać zużyte znicze(kwiaty) ze sobą do domu (cmentarz – obiekt monitorowany). Dziś do puszek można złożyć ofiarę na WSD w Tarnowie. Zmiana tajemnic różańcowych za tydzień po Mszy św. o godz. 7.30.

2. W tym tygodniu w liturgii Kościoła

w poniedziałek – wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych – Msze św. o godz. 7.00, 7.30 i 17.00.

w środę – św. Karola Boromeusza, bp.

3. Różaniec połączony z modlitwą za zmarłych („wypominki listopadowe”) w tym tygodniu codziennie po Mszy św. o godz. 17.00, a w sobotę po Mszy św. o godz. 8.00.

4. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Bardzo proszę o kontakt ze mną, których chorych mam odwiedzić w piątek. Spowiedź przed pierwszym piątkiem codziennie 30 minut przed każdą Mszą św.

5. Nadal dbajmy o swoje zdrowie i pamiętajmy o limicie wiernych w kościele i zachowaniu odległości.

6. Za tydzień na Mszy św. o godz. 15.30 kolejne kazanie katechizmowe, które jest zarazem spotkaniem dla kandydatów do Bierzmowania (proszę o obecność także choćby jednego z rodziców), a także zapraszam rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św.

7. Dziękuję rodzinom (Lany, Filipek, Matusik, Nosal, Biel i Jaworscy) za posprzątanie i udekorowanie świątyni.

8. Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane w tym trudnym czasie na potrzeby parafialne.

9. Zachęcam do nabywania prasy katolickiej.

10. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia, życzę obfitości Bożych łask, zdrowia i opieki MB Królowej Polski.

11. W tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do wieczności śp. Józefa Styczeń. Dobry Jezu…

Intencje mszalne 2  8 listopada 2020
1/ † za wszystkich wiernych zmarłych
1/ † Maria Wronka, Aniela i Józef Markowscy
1/ † Jacek Zugaj, Helena i Ludwik Zugaj, zm. z rodz. Zugajów
Wtorek7.00
1/ † Anna Banaś – od męża w 30 dz. po śm.
1/ † Helena i Adam Matusik, Józefa Matusik i ich rodzice
Środa7.00
1/ za dusze † wypominanych w naszej świątyni
1/ † Zofia i Tomasz Staśto oraz rodzice i rodzeństwo
Czwartek7.00
1/ za dusze † wypominanych w naszej świątyni
1/ † Krzysztof Fiołek – od koleżanek Karoliny z liceum
1/ † Józefa Styczeń – od rodziny w 9 dz. po śm.
1/ † Katarzyna i Franciszek Machaj, c. Zofia i Stanisława, s. Marian i Franciszek
Sobota8.001/ † Zuzanna Rzeszowska, Bronisława i Bolesław Rzeszowscy
1/ Z int. Róży Marii Banaś (dzięk-błag)
1/ † Maria i Jan Aksamit, Lucyna Stadnik

W listopadzie będzie odprawiana w Hebdowie pierwsza Msza św. gregoriańska za śp. Annę Banaś.