w sobotę – uroczystość św. Józefa, oblubieńca NMP

2. Bóg zapłać ze wszelkie ofiary składane na „tacę”, dziś szczególnie na potrzeby parafialne.

3. Droga Krzyżowa w piątek o godz. 17.00, natomiast Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 15.00. Zapraszam do udziału w tych nabożeństwach wielkopostnych.

4. W naszych codziennych modlitwach módlmy się o zakończenie wojny na Ukrainie i o pokój na świecie.

5. Dziękuję rodzinom (Daniel, Młynarz, Styczeń i Machaj) za posprzątanieświątyni oraz w porządkowaniu placu wokół plebanii.

6. Zachęcam do nabywania prasy katolickiej. Jest do nabycia numer extra Gościa Niedzielnego poświęcony w całości osobie św. o. Pio. Zachęcam do nabywania – cena 10 zł.

7. Są już kartony przeznaczone do akcji Caritas – PACZKA DLA UKRAINY. Proszę o zgłoszenie się po nie po Mszy św., a już przygotowane paczki proszę o dostarczenie do mnie, najlepiej w piątek wieczorem.

8. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia, życzę obfitości Bożych łask, zdrowia i opieki MB Królowej Polski.

Intencje mszalne 14 – 20 marzec 2022
Poniedziałek7.001/ † Anna Porębska – od córki Marty z rodz.
Wtorek7.001/ † Stanisław Banach – od brata Adam
Środa17.001/ † Franciszek i Józefa Aksamit, c. Maria
Czwartek7.001/ † Helena (3 r. śm) i Adam Data, wnuczka Anna
Piątek17.001/ W int. Barbary 90 ur. (dzięk-błag)
Sobota8.00
1/ † Józef Dziura, Zofia Gawłowicz
1/ † Jan Pająk – od córki Bogusławy z rodz.
1/ Z int. róży Józefa Radomskiego (dzięk-błag)
1/ W int. Józefa (p. kościelnego) z ok. im.

Msze św. gregoriańskie poza parafią† Józef Majta; † Norbert Nosalski;