w piątek – uroczystość św. Józefa, Oblubieńca NMP (nie obowiązuje post)

2. W piątek Droga Krzyżowa o godz. 17.00, natomiast Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 15.00. Nadal przeżywamy nowennę przed uroczystością św. Józefa. Zapraszam do wspólnej modlitwy.

3. Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na tacę, a dziś szczególnie na potrzeby parafialne.

4. Dziękuję rodzinom (Podsiadło, Orłowscy, Więcek i Broniek) za posprzątanie świątyni.

5. Urząd Gminy informuje, że w poniedziałek i we wtorek (15 i 16.03) mogą nastąpić spadki ciśnienia wody w sieci wodociągowej. Prosimy o zabezpieczenie niezbędnej ilości wody na czas przerw w jej dostawie.

6. Pamiętajmy, aby dbając o zdrowie swoje i bliźnich, bezpiecznie korzystać w nabożeństwach w naszej świątyni. Zachęcam do nabywania prasy katolickiej.

7. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia, życzę obfitości Bożych łask, dużo zdrowia i opieki MB Królowej Polski.

Intencje mszalne 15  21 marzec 2021
Poniedziałek7.001/ † Krystyna i Stanisław Szostek, s. Bartłomiej i ich rodzice
Wtorek7.001/ † Piotr i Władysława Matusik, Jan Tobiasz i ich rodzice
Środa17.001/ W int. Marii Machaj 95 ur. (dzięk-błag)
Czwartek7.001/ † Helena (2 r. śm) i Adam Data i ich rodzcie

1/ † Zygmunt Aksamit 9 dz. po śm. (dla tych, którzy nie mogli wziąć udział w pogrzebie) – od rodzeństwa: Józefa, Emilii i Haliny z rodz.
1/ † Józefa i Franciszek Aksamit, c. Maria
Sobota8.001/ † Józef Dziura, Zofia i Józef Gawłowicz
1/ Z int. Róży Józefa Radomskiego (dzięk-błag)
1/ W int. Jakuba (1 ur.) i rodziców (dzięk-błag)