w poniedziałek – św. Bonawentury, bpa i dok. Kośc.

we wtorek – NMP z Góry Karmel;

w czwartek – św. Szymona z Lipnicy, prezb.

2. Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane „na tacę” oraz potrzeby parafialne. Za tydzień składka na WSD w Tarnowie.

3. Dziękuję rodzinom (Majewscy, Piekarz, Biernat i Styczeń) za posprzątanie, a piątkowym nowożeńcom za udekorowanie świątyni.

4. Trwają zapisy do udziału w 42 PPT na Jasną Górę.

5. W tym tygodniu także bardzo proszę sprawy ważne załatwiać przy okazji Mszy św. lub kontaktować się z ks. Grzegorzem.

7. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia, wszystkim wypoczywającym na wakacjach, życzę obfitości Bożych łask, zdrowia i opieki MB.

Intencje mszalne 15 – 21 lipiec 2024
Poniedziałek18.00/ O potrzebne łaski do Bożego Miłosierdzia; (poza parafią) † Stanisław Kaźmirek – od brata Ryszarda z rodz.
Wtorek7.00/ † Ignacy (r. śm) i Józefa Banaś; (poza parafią) † Janina Madej – od wnuka Jakuba z żoną
Środa18.00/ † Adela i Stanisław Janusz; (poza parafią) † Zdzisław Tabor – od wnuczki Joanny z rodziną
Czwartek7.00/ † Maria i Franciszek Dymurscy, ich dzieci, Jan Boruta; (poza parafią) † Stanisław Kaźmirek – od teścia Mariana Przybysza
Piątek18.00/ † Maria i Stefan Grabarz i ich rodzice; (poza parafią) † Zdzisław Tabor – od wnuczki Anny z rodziną
Sobota8.00/ † Stefan i Mieczysława Siudak, Wiesław i Barbara Siudak, Michał i Józefa Kaim; (poza parafią) † Katarzyna Kaźmirek – 30 dz. po śm.
Niedziela7.30/ Pro populo; † Zofia Kosturkiewicz – od córki Moniki z rodz.
10.00/ † Władysław Kordeusz i rodzice: Maria i Ignacy
15.30/ † Maria i Władysław Porębscy (r. śm), Jan i Balbina Kuczyńscy, Jan i Anna Porębscy

Poza parafią Msze św. „gregoriańskie za† Irena Sławek, † Bogusław Drynda, † Katarzyna Kaźmirek (od 17.07)Przekazałem do odprawienia: † Zdzisław Tabor (4), † Janina Madej (6), † Mieczysław Pająk (15);