1. Dzisiejszą niedzielę przeżywamy, jako Diecezjalne Święto Rodziny.

w poniedziałek – św. Brata Alberta Chmielowskiego, zak.

w piątek – św. Alojzego Gonzagi, zak.

3. Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane „na tacę” oraz na potrzeby parafialne.

4. Msza św. na zakończenie Roku Szkolnego i Katechetycznego dla wszystkich dzieci w piątek o godz. 8.15. Zapraszam do wspólnej modlitwy dziękczynnej nie tylko dzieci, ale także rodziców.

5. W sobotę odbędzie się III Rodzinny Rajd Rowerowy do Sanktuarium w Okulicach, zbiórka o godz. 14.00 przy kościele, a na zakończenie dla wszystkich uczestników grill przy remizie w Woli Drwińskiej. Każdy niepełnoletni uczestnik musi mieć opiekuna. Serdecznie zapraszam do udziału.

6. Przypominam, że do końca czerwca trwają w kancelarii zapisy dla dzieci, które w przyszłym roku pragną przystąpić do I Komunii św.

7. Dziękuję rodzinom (Kular, Gach, Nosal i Matusik) za posprzątanie i udekorowanie świątyni oraz skoszenie trawy.

8. Spotkanie dla zainteresowanych programem „Czyste powietrze” we wtorek (18.06)w UG o godz. 15.00, a kolejne w związku z dofinansowaniem na zakup i montaż magazynów energii w środę (19.06)  w GCKiP w Grobli – godz. 19.00.

10. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia, życzę obfitości Bożych łask, zdrowia i opieki MB.

Intencje mszalne 17 – 23 czerwiec 2024
Poniedziałek7.00/ † Jan (r. śm) i Elżbieta Styczeń
Wtorek7.00/ † Maria i Andrzej Więcek, Franciszek i Barbara Piśko oraz ich synowie
Środa18.00/ † Maria i Władysław Styczeń, Julia i Franciszek Głogowscy, Mirosław Schab