we wtorek – uroczystość św. Józefa, Oblubieńca NMP;

2. Bóg zapłać ze wszelkie ofiary składane na „tacę” oraz za ofiary składane przy okazji nabywania palm, które będą przeznaczone na rehabilitację.

3. Za tydzień Niedziela Palmowa, poświęcenie palm na każdej Mszy św. Jak tylko pogoda pozwoli sumę rozpoczniemy procesją z palmami. Ofiary składane za tydzień są przeznaczone, jako jałmużna wielkopostna na WSD w Tarnowie. Natomiast składka w czasie Gorzkich Żali będzie na kwiaty do Grobu Pańskiego.

4. Droga Krzyżowa w piątek o godz. 17.00, natomiast Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 15.00. W najbliższy piątek o godz. 19.00 wyruszymy na Drogę Krzyżową ulicami Woli Drwińskiej. Zapraszam serdecznie.

5. W środę na Mszę św. wieczorną zapraszam na kolejne spotkanie formacyjne dzieci przygotowujące się do I Komunii św. oraz ich rodziców.

6. Już dziś informuję, że parafialna spowiedź wielkopostna odbędzie w naszej parafii 26 marca, czyli w Wielki Wtorek. Do chorych z okazji zbliżających się świąt, udam się także w przyszły wtorek od godz. 8.00.

7. Dziękuję rodzinom (Filipek, Kordeusz, Zegiel i Szczygieł) za posprzątanieświątyni.

8. Zachęcam do nabywania prasy katolickiej. W zakrystii można jeszcze nabyć baranki i paschaliki wielkanocne – ofiara 8 zł.

9. W kwietniu planowane jest dokończenie witraży. Gdyby ktoś był chętny na fundację jakiejś części to proszę o kontakt.

10. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia, szczególnie obu panom kościelnym, życzę obfitości Bożych łask, zdrowia i opieki MB Królowej Polski.

Intencje mszalne 18 – 24 marzec 2024
Poniedziałek7.00 / † Stanisław Kaźmirek – od mamy
Wtorek7.00 / † Józefa Szlapa i rodzice: Maria i Władysław
Środa17.00 / † Józef Machaj, Jacek Zugaj
Czwartek7.00 / † Józef Marzec
Piątek17.00 / † Franciszek i Stefania Majta oraz rodzice
Sobota8.00 / † Halina Gach, Helena Józef i Stanisław
Niedziela7.30 / Pro populo
10.00 / † Maria i Franciszek Nosalscy, s. Alojzy i Józef, c. Józefa, Jan Mrówka, Jan Nosal
15.30 / † Ks. Roman Kopacz – od parafian

Msze św. gregoriańskie poza parafią† Janina Madej;