1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła

w poniedziałek  święto św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty

w środę – św. Pio z Pietrelciny, prezb.

2. Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na tacę i wpłacane na konto parafialne. Dziękuję dzieciom, które przed tygodniem przyjęły I Komunię św. za dar ołtarza: ampułki i ornat. Za tydzień do puszek, na apel Rady KEP, będzie można złożyć ofiarę z okazji Dnia Migrantów i Uchodźców.

3. W sobotę (26.09) o godz. 8.30 spotkanie LSO (wraz z kandydatami), a o godz. 9.30 spotkanie DSM (także nowych kandydatek).

4. Dziękuję rodzinom (Rzeszowscy, Jarosz, Zegiel, Wąs) za przygotowanie i udekorowanie świątyni.

5. Zachęcam do nabywania prasy katolickiej. Jest już do nabycia Kalendarz Rolnika.

6. W środę (7.10) od godz. 13.00 w Ośrodku Zdrowia w Dziewinie, odbędzie się kompleksowe badanie wzroku. Informacje w gablocie.

7. Filia Staropolskiej Szkoły Wyższej w Bochni zaprasza na studia licencjackie i magisterskie na kierunkach: finanse i rachunkowość, marketing i psychologia.

8. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia, życzę obfitości Bożych łask i opieki MB Królowej Polski.

9. Pamiętajmy o przestrzeganiu reżimu sanitarnego w naszej świątyni.

10. W tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do wieczności śp. Jan Jurkowski. Pogrzeb będzie we wtorek o godz. 14.00. Dobry Jezu …

Intencje mszalne 21 – 27 września 2020
Poniedziałek7.001/ † Waleria i Leon Twardowscy, Balbina i Jan Nowak
Wtorek7.001/ † Helena i Stanisław Nowak
Środa18.001/ † Józefa (8 r. śm.) i Władysław Aksamit
Czwartek7.001/ Pro populo
Piątek18.001/ † Anna i Marcin Matusik (r. śm.)
Sobota7.001/ † Władysław Porębski (14 r. śm.), Balbina i Jan Kuczyńscy
1/ † Tadeusz Machaj – od brata Stanisława z żoną
1/ † ks. Roman Kopacz – od mieszkańców „Pasternika”
1/ † Maria i Tadeusz Nowak oraz rodzice i dzieci