w czwartek – uroczystość Zwiastowania Pańskiego – Dzień Świętości Życia

2. W środę (24.03) przypada 1 rocznica śmierci ks. Romana Kopacza. Z tej okazji o godz. 16.00 na cmentarzu zostanie poświęcony obelisk (ufundowany przez strażaków z naszej parafii) upamiętniający osobę poprzedniego Proboszcza, a wieczorem będzie Msza św. za śp. Ks. Romana z intencji parafian. Zapraszam do szczególnej modlitwy w tym dniu.

3. W czwartek (25.03) przeżywać będziemy rocznicę konsekracji naszej parafialnego kościoła. Podczas wieczornej Mszy św. z okazji Dnia Świętości Życia będzie możliwość podjęcia duchowej adopcji dziecka poczętego.

4. W piątek Droga Krzyżowa o godz. 17.00 (w kościele) oraz o godz. 20.00 w Woli Drwińskiej (z zachowaniem wszelkich zasad reżimu sanitarnego), natomiast Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 15.00. Zapraszam do wspólnej modlitwy.

5. Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na tacę. Za tydzień zachęcam poprzez dobrowolną ofiarę wsparcie przygotowania „Grobu Pańskiego” oraz całej dekoracji z tym związanej. Z góry serdeczne Bóg zapłać.

6. Za tydzień Niedziela Palmowa, która rozpoczyna obchody Wielkiego Tygodnia i jest przypomnieniem uroczystego wjazdu Jezusa do Jerozolimy. Poświęcenie palm podczas każdej Mszy św., natomiast „sumę” rozpoczniemy przed wejściem do kościoła, a po poświęceniu palm w procesji wejdziemy do świątyni.

7. Dziękuję rodzinom (Tabor, Kaźmirek, Nosal i Rakoczy) za posprzątanie świątyni.

8. Pamiętajmy, aby dbając o zdrowie swoje i bliźnich, bezpiecznie korzystać w nabożeństwach w naszej świątyni. Zachęcam do nabywania prasy katolickiej.

9. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia, życzę obfitości Bożych łask, dużo zdrowia i opieki MB Królowej Polski.

Intencje mszalne 22  28 marzec 2021
Poniedziałek7.001/ W int. Krzysztofa o łaskę zdrowia
Wtorek7.001/ † Franciszek Madej – od syna Wojciecha z żoną i dziećmi
Środa17.001/ † ks. Roman Kopacz 1 r. śm. – od parafian