w poniedziałek – uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela;

w piątek – św. Ireneusza, bp. i męcz,

w sobotę – uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła – składka do dyspozycji Ojca Świętego – Msze św. o godz. 7.30 i 10.00;

2. Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane „na tacę” oraz potrzeby parafialne.

3. Dziękuję tym, którzy w poprzednią niedzielę przybyli na rodzinny grill przy stadionie. W sobotę zapraszam ponownie na rowerową pielgrzymkę do Okulic – ruszamy o 14.00! Grill wczoraj był, ale zabrakło wyjazdu, więc serdecznie zapraszam. Nie wiem, czy zakończymy wspólną biesiadą, ale przejechać się warto.

4. Przypominam uczniom szkół ponadpodstawowych o dostarczenie do kancelarii świadectw z religii, które otrzymali od uczących ich katechetów.

5. Dziękuję rodzinom (Machaj, Boruta, Kular i Kucharscy) za posprzątanie świątyni i troskę o dekorację.

7. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia, życzę obfitości Bożych łask, zdrowia i opieki MB.

8. W tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do wieczności śp. Katarzyna Kaźmirek. Dobry Jezu …

Intencje mszalne 24 – 30 czerwiec 2024
Poniedziałek7.00/ W int. Julii 18 ur. (dzięk-błag)
Wtorek7.00/ † Stanisław Machaj oraz jego rodzice
Środa18.00/ † Jan Młynarczyk r. śm.
Czwartek7.00/ † Piotr i Józefa Przybysz, s. Piotr, c. Maria
18.00/ † Katarzyna Kaźmirek 7 dz. po śm.
Piątek18.00/ † Jan i Barbara Durbacz
Sobota7.30/ † Maria (r. śm) i Władysław Data
10.00 / † Elżbieta i Stanisław Urban
Niedziela7.30/ Pro populo