1. Dziś przeżywamy kolejną Niedzielę Synodalną.

w poniedziałek – św. Wincentego a Paulo, prezb.

we wtorek – św. Wacława, męcz.

w środę – święto św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.

w czwartek – św. Hieronima, prezb. i dok. Kośc.

w piątek – św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dziew. i dok. Kośc.

w sobotę – św. Aniołów Stróżów

3. Pamiętajmy o bezpiecznym przeżywaniu nabożeństw w naszej świątyni.

4. W tym tygodniu w czwartek o godz. 17.00 spowiedź przed I piątkiem, a w piątek od godz. 16.00 (przypominam o spowiedzi kandydatom do Bierzmowania).

5. W piątek o godz. 17.00 pierwsze nabożeństwo różańcowe. Zapraszam do udziału zarówno dzieci, młodzież jak i dorosłych. W soboty nabożeństwo różańcowe o godz. 8.00, natomiast w niedzielę o godz. 15.00. W piątek od godz. 8.00 odwiedziny u chorych.

6. W gablocie znajduje się informacja o rekolekcjach „Winnica Racheli”, które są przeznaczone dla osób odczuwających skutki decyzji aborcyjnej i pragną przejść drogę uzdrowienia, a także dla osób po stracie dziecka w wyniku poronienia.

7. UG w Drwini informuje, że w dniach 27 i 28.09. odbędzie się bezpłatna zbiórka elektrośmieci. Sprzęt należy w tych dniach do godz. 8.00 wystawić przed posesje.

8. Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane „na tacę”. Dziękuję rodzinom (Styczeń, Więcek, Bachowicz i Więcek) za posprzątanie świątyni, a wczorajszej parze ślubnej za udekorowanie. Bóg zapłać także wszystkim, którzy pomagali w pracach na wieży naszej świątyni.

9. Zachęcam do nabywania i czytania prasy katolickiej. W zakrystii są jeszcze do nabycia Kalendarze Rolnika.

10. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia, życzę obfitości Bożych łask, zdrowia i opieki MB.

Intencje mszalne 27 wrzesień – 3 październik 2021
Poniedziałek7.001/ † Władysław Porębski, Jan i Barbara Kuczyńscy
Wtorek7.00
1/ † Adam Szelegieniec – od córki Ilony i Marcina
1/ W int. Radosława 1 ur. oraz Natalii i Kamila 4 r. śl. (dzięk-błag)
Środa7.00
1/ † Jan Pająk 30 dz. po śm. – od dzieci z rodz.
1/ † Jan i Maria Żmudzcy, c. Józefa
Czwartek18.001/ W int. Ewy i Józefa Aksamit 25 r. śl. (dzięk-błag)
1/ O szczęśliwe rozwiązanie i zdrowie dla matki i dziecka
1/ † Bolesław Kmak
Sobota8.001/ † Franciszek i Zofia Banaś, Franciszek Cygan
1/ † Anna Banaś 1 r. śm.
1/ †Helena (30 r. śm) i Michał Mandzyn, rodzice i rodzeństwo
Poza parafią (1-30.10) Msze św. gregoriańskie za: † Stanisław Staśto; † Anna Tomala; † Jan Sieczka; † Anna Porębska (dwie); † Jan Pająk (dwie); oraz za † Aniela Czesak (2 – 27-28.09); † Stanisław Matusik (7 – 29.09-5.10);