w piątek – uroczystość Narodzenia NMP, głównej patronki diecezji (poświęcenie ziarna siewnego)

2. Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na tacę.

3. Dziękuję rodzinom (Pieczyrak, Czesak, Kłuś i Matusik) za posprzątanie i udekorowanie świątyni.

4. W poniedziałek o godz. 8.15 będzie celebrowana Msza św. na rozpoczęcie nowego roku szkolnego i katechetycznego. Ufam, że nikogo nie zabraknie.

5. W środę po Mszy św. wieczornej zapraszam na spotkanie członków Rady Parafialnej.

6. W tym tygodniu pierwszy czwartek miesiąca, zapraszam do wspólnej modlitwy w intencji powołań oraz kapłanów.

7. W piątek po Mszy św. wieczornej zapraszam młodych, zarówno tych, którzy już chodzili w zeszłym roku jak i nowych, na spotkanie grupy młodzieżowej.

8. W sobotę pierwsze powakacyjne spotkanie dla ministrantów i lektorów o godz. 9.30, bardzo proszę rodziców, aby dopilnowali i przypomnieli chłopcom o tym spotkaniu.

9. Zachęcam do nabywania i czytania prasy katolickiej. Są do nabycia kalendarze misyjne.

10. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia, życzę obfitości Bożych łask, zdrowia i opieki MB.

Intencje mszalne 4 – 10 wrzesień 2023
1/ † Czesław i Maria Pacholec – od syna Marcina z rodz.
1/ Na rozpoczęcie roku szkolnego i katechetycznego
Wtorek7.001/ † Maria Nosal
Środa18.001/ † Aniela i Franciszek Urban, c. Aniela, Maria, s. Władysław, Franciszek
Czwartek18.001/ † Andrzej i Helena Machaj, Anatol Korszunow