we wtorek – święto NMP Tuchowskiej;

w środę – święto św. Tomasza, Apostoła

w czwartek – bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziew.

2. Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane „na tacę” oraz na potrzeby parafialne.

3. Dziękuję rodzinom (Baniak, Gola, Babkiewicz i Porębscy) za posprzątanie świątyni i jej dekorację.

4. Bardzo serdecznie dziękuję uczestnikom Rodzinnego Rajdu Rowerowego do Okulic, a jeszcze bardziej paniom (KGW) i panom (OSP) z Woli Drwińskiej za ugoszczenie nas przy grillu i cieście. Słowa wdzięczności dla tych, którzy pomogli w przygotowaniu miejsca dla figury św. Michała Archanioła.

5. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Z sakramentu pokuty w tym tygodniu będzie można skorzystać codziennie pół godziny przed każdą Mszą św. (jak zawsze). W piątek od godz. 8.00 udam się z posługą do chorych.

7. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia, wszystkim wypoczywającym na wakacjach, życzę obfitości Bożych łask, zdrowia i opieki MB.

Intencje mszalne 1 – 7 lipiec 2024
Poniedziałek7.001/ O szczęśliwe rozwiązanie i zdrowie dla matki i dziecka
Wtorek7.001/ † Jacek Zugaj 5 r. śm.
Środa18.001/ † Antoni (r. śm) i Genowefa Majta
Czwartek7.00
1/ † Bogusław Drynda 30 dz. po śm.
1/ Za dusze w czyśćcu cierpiące
1/ † Mirosław Mietła, Helena i Władysław Aksamit
1/ † Maria i Jan Banaś, s. Krzysztof, Anna Banaś
Sobota8.001/ W int. Genowefy o łaskę zdrowia
1/ † Kazimierz Zegiel i jego rodzice
1/ † Jan Urban 2 r. śm.

Poza parafią Msze św. gregoriańskie za: † Irena Sławek, † Bogusław Drynda; (od 1.07.)