1. Przeżywamy Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego. Jutro drugi dzień Świąt – Msze św. o godz. 7.30, 8.45 i 10.00. O godz. 11.00 będzie możliwość przyjęcia Komunii św. Nadal pamiętajmy o limicie uczestników i proszę o wyrozumiałość dla strażaków, którzy pilnują porządku.

2. W sobotę (10.04) Diecezjalne Święto Caritas. W przyszłą niedzielę – Święto Miłosierdzia Bożego. Z okazji tego święta możemy zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami, a do puszek będzie można złożyć ofiarę na dzieła Caritas. Z racji oktawy Wielkanocy w piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

3. Składam serdeczne podziękowania wszystkim, którzy ubogacili Liturgię Wielkiego Tygodnia. Bóg zapłać „młodzieży” z Woli Drwińskiej za przygotowanieGrobu Pańskiego oraz ciemnicy. Bóg zapłać Liturgicznej Służbie Ołtarza za przygotowanie i udział w ceremoniach Wielkiego Tygodnia. Dziękuję Panu Kościelnemu i Panu Organiście wraz z parafialnym chórem. Szczególne podziękowania dla druhów Ochotniczej Straży Pożarnej (Drwinia i Zielona) za straż przy Grobie i tradycyjną obecność w czasie procesji rezurekcyjnej. Dziękuję wszystkim za życzenia, wszelką pomoc i modlitwę. Bóg zapłać dzieciom przygotowującym się do I Komunii św. za ufundowanie nowego Paschału. Wszystkim za wspólnotę modlitwy Bóg zapłać! Pragnę także złożyć życzenia z okazji świąt Zmartwychwstania Pańskiego.

4. Dziękuję rodzinom (Gierek, Kaim, Gajos, Piotrowscy i Połoncarz) za posprzątanie świątyni.

5. Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na potrzeby parafialne, szczególnie ostatnio na kwiaty do Grobu Pańskiego.

7. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości Bożych łask, zdrowia i opieki MB.

Intencje mszalne 5 – 11 kwiecień 2021
1/ † Jan Sobolewski 6 r. śm. oraz rodzice: Katarzyna i Franciszek
1/ † Józef Gawłowicz – od rodz. Tomalów
1/ † Władysław Czyżycki, Maria i Michał Nowak, c. Helena
Wtorek7.001/ † Teresa Radomska – od Benedykta i Wiesławy Radomskich
Środa18.001/ † Maria i Ryszard Ochel, Zofia i Franciszek Kula, Antoni i Władysława Gajówka
Czwartek7.001/ † Franciszek Madej – od chrześniaka Łukasza z rodz.
Piątek18.001/ W int. Wojciecha 18 ur. (dzięk-błag) – od rodziców i rodzeństwa
Sobota8.001/ † Stanisław Nowak, Anna i Elżbieta Nowak, Emilia Czyżycka