1. Przeżywamy dziś dzień wprowadzenia do naszej parafialnej świątyni relikwii bł. Rodziny Ulmów. Niech ich obecność będzie wsparciem dla wszystkich rodzin tworzących naszą parafialną rodzinę. Dziękuję dzieciom pierwszokomunijnym i ich rodzicom, gdyż w dużej części jest to ich dar ołtarza złożony w dzień I Komunii św.

we wtorek – święto Przemienienia Pańskiego;

w czwartek – śwDominika, prezb.

w piątek – święto św. Teresy Benedykty od Krzyża, dziew. i męcz., patronki Europy

w sobotę – święto św. Wawrzyńca, diakona i męcz.

3. Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane „na tacę” oraz na potrzeby parafialne.Składka za tydzień będzie na UP Jana Pawła II w Krakowie i Tarnowie.

4. Dziękuję rodzinom (Broniek, Podsiadło, Kaźmirek i Tabor) za posprzątanie i udekorowanie świątyni.

5. W przyszłą niedzielę w godz. 10.00-14.00 na parkingu przy kościele w Mikluszowicach odbędzie się akcja honorowego krwiodawstwa.

7. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia, wszystkim wypoczywającym na wakacjach, życzę obfitości Bożych łask, zdrowia i opieki MB.

8. W tym tygodniu odeszła z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności śp. Maria Machaj. Dobry Jezu…

Intencje mszalne 5 – 11 sierpień 2024
Poniedziałek7.00/ † dusze w czyśćcu cierpiące
18.00/ † Maria Machaj 7 dz. po śm. – od córek z rodz.
Wtorek7.00/ † Irena Sławek
Środa18.00/ † Maciej Machaj
Czwartek7.00/ † Maria i Andrzej Kordeusz, ich rodzice, b. Stanisław
Piątek18.00/ W int. Marceliny 1 ur. (dzięk-błag)
Sobota8.00/ W int. pewnej rodziny (dzięk-błag)
Niedziela7.30/ † Mieczysław Leśniak, Józefa i Jan Potępa
10.00/ Pro populo
15.30/ † Tadeusz Styczeń 25 r. śm, jego rodzice: Piotr i Zofia

Poza parafią Msze św. gregoriańskie za: † Katarzyna Kaźmirek; przekazałem do odprawienia poza parafią: † Mieczysław Pająk (3); † Irena Sławek (19);