w czwartek – święto Rocznica Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej;

w piątek – św. Leona Wielkiego, p ap. i dok. Kośc.

w sobotę – św. Marcina z Tours, bp. (Narodowe Święto Niepodległości)

2. Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane „na tacę”. Dziękuję rodzinom (Morońscy, Radomscy, Kica i Kubas) za posprzątanie i udekorowanie świątyni.

3. Za tydzień w naszej wspólnocie parafialnej będziemy przeżywać Wizytację Kanoniczną, którą przeprowadzi Ks. Bp Stanisław Salaterski. Przeżyjmy ten dzień wyjątkowo, szczególnie poprzez udział w Eucharystii i wspólną modlitwę z Ks. Biskupem jako wspólnota parafialna. Jak już wspominałem ulegnie zmianie godzina „sumy”, która będzie o godz. 10.30. Po porannej Mszy św. zapraszam na spotkanie i zmianę tajemnic różańcowych wszystkich członków Róż Różańcowych oraz modlących się podczas Nowenny Pompejańskiej. Na godz. 9.30 zapraszam członków Duszpasterskiej Rady Parafialnej.

4. W poniedziałek o godz. 18.00 zapraszam na spotkanie Radę Parafialną, w związku z czekającą naszą parafię wizytacją.

5. W środę o godz. 19.00 kolejne nabożeństwo Nowenny Pompejańskiej.

6. W tym tygodniu wypominki połączone z różańcem w środę i piątek o godz. 17.00 oraz w sobotę o godz. 8.00. W pozostałe dni (gdy Msza św. jest rano) wypominki połączone z dziesiątkiem różańca będą 10 minut przed Mszą św.

7. Serdecznie dziękuję pewnej rodzinie za zakup nowego sprzętu elektronicznego (mikser), który służy p. Organiście na chórze.

9. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia, życzę obfitości Bożych łask, zdrowia i opieki MB.

Intencje mszalne 6 – 12 listopad 2023
Poniedziałek7.001/ † Jan Filipek, Anna i Jan Porębscy
Wtorek7.001/ O dobrą diagnozę i łaskę zdrowia dla pewnej osoby
Środa17.001/ † Adam i Aniela Przybysz i ich dzieci
Czwartek7.001/ † Longin Zając (r. śm) i jego rodzice
Piątek17.001/ † Marcin i Anna Matusik, s. Marian i Stanisław, ż. Stanisława
Sobota8.001/ † Adam (r. śm) i Anna Madej, c. Danuta

1/ † Bronisław Sądel r. śm.
1/ † Władysław Sieczka, ż. Barbara i Maria, Helena Zegiel
1/ † Maria Buczak 30 dz. po śm.