1. Przeżywamy dziś Dzień Pamięci o Ofiarach Wypadków Drogowych oraz Dzień Ubogich. W przyszłą niedzielę uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata.

2. W tym tygodniu w liturgii Kościoła

we wtorek – śwElżbiety Węgierskiej, zak.

w środę – bł. Karoliny Kózkówny, dziew. i męcz. – święto patronalne Ruchu Czystych Serc

w piątek – św. Rafała Kalinowskiego, prezb.

w sobotę – Ofiarowanie NMP – Światowy Dzień Życia Kontemplacyjnego

3. Różaniec wraz z „wypominkami listopadowymi” w środę i piątek po Mszy św. o godz. 17.00.

4. Nadal dbajmy o swoje zdrowie, pamiętajmy o limicie wiernych w kościele i zachowaniu odległości.

5. Dziękuję rodzinom (Styczeń, Zugaj, Bożek, Potempa) za posprzątanie, udekorowanie świątyni oraz grabienie liści. Dziękuję także strażakom za uprzątnięcie liści z placu wokół kościoła.

6. Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane w tym trudnym czasie na potrzeby parafialne.

7. Zachęcam do nabywania prasy katolickiej.

8. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia, życzę obfitości Bożych łask, zdrowiai opieki MB Królowej Polski.

Intencje mszalne 16  22 listopada 2020
Poniedziałek7.001/ † Krzysztof Fiołek – od Katarzyny i Roberta Nowak z Grobli
Wtorek7.001/ w int. Władysławy 88 ur. (dzięk-błag)
Środa17.001/ † Honorata i Jan Madej, s. Stanisław
Czwartek7.001/ † Władysław Banach, rodzice: Maria i Edward
Piątek17.001/ † Helena i Franciszek Madej, s. Władysław
Sobota8.001/ † Krzysztof Fiołek – od wychowawczyni, koleżanek i kolegów z klasy
1/ Z int. Róży Leokadii Nowak (dzięk-błag)
1/ Z int. Róży Marii Więcek (dzięk-błag)

Poza parafią odprawiane są Msze św. gregoriańskie za: † Annę Banaś, † Józefę Styczeń, † Władysława Głogowskiego.