1. Przeżywamy dziś uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata i kolejną Niedzielę Synodalną. Za tydzień pierwsza niedziela Adwentu.

2. W tym tygodniu w liturgii Kościoła

we wtorek – św. Andrzeja Dung-Lac, prezb. i Towarzyszy;

3. Dziś podczas „sumy” uroczyste przyjęcie trzech aspirantów do grona ministrantów.
4. Różaniec wraz z „wypominkami listopadowymi” w środę i piątek po Mszy św. o godz. 17.00.

5. W piątek (27.11) odbędzie się w Okulicach Dekanalne Spotkanie Młodych w ramach 15 Synaju. Transmisja tego spotkania od godz. 18.00 on-line przez stronę www.sanktuariumolulice.pl lub osobiście w kościele. Zachęcam młodzież do udziału w tym wydarzeniu.

6. W sobotę (28.11) przypada 11 rocz. święceń biskupich ks. Bpa Andrzeja Jeża (pamiętajmy o jego osobie w naszych modlitwach)

7. Dbajmy o zdrowie swoje i bliźnich.

8. Dziękuję rodzinom (Smarzewscy, Dziura, Woźniczka i Potępa) za posprzątanie i udekorowanie świątyni. Bardzo proszę dbać o porządek na cmentarzu i zabierać śmieci ze sobą.

9. Bóg zapłać za wszelkie ofiary, a w tym czasie szczególnie na ogrzewanie naszej świątyni.Wysokość ofiar pozostaje bez zmian.

10. Zachęcam do nabywania prasy katolickiej.

11. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia, życzę obfitości Bożych łask, zdrowia i opieki MB Królowej Polski.

12. W tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do wieczności † Władysława Bożek. Dobry Jezu …

Intencje mszalne 23  29 listopada 2020
Poniedziałek7.001/ w int. rodz. Anny Banaś o potrzebne łaski – od koleżanek i kolegów Anny
Wtorek7.001/ † Piotr Orłowski 8 r. śm., Stefan Tomala 6 r. śm.
Środa17.001/ † Helena (r. śm) i Władysław Matusik
Czwartek7.001/ † Adolfa i Jan Szybińscy
1/ † Józefa Styczeń 30 dz. po śm.
1/ † Krzysztof Fiołek – od koleżanek Karoliny z liceum
Sobota7.00
1/ † Władysława Bożek 7 dz. po śm. – od wnuczek Julii i Gosi
1/ w int. Iwony i Roberta Kubas oraz dzieci o potrzebne łaski i opiekę MB
1/ † Anna i Edward Banach, Aniela i Józef Nowotny
1/ Z int. Róży Marii Bawół (dzięk-błag)

Poza parafią odprawiane są Msze św. gregoriańskie za: † Annę Banaś, † Józefę Styczeń, † Władysława Głogowskiego.