1. W poniedziałek rozpoczyna się tydzień modlitw o jedność chrześcijan.

we wtorek – św. Józefa Pelczara, bp.

w czwartek – św. Agnieszki, dziew. i męcz.

3. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby parafialne. Serdeczne Bóg zapłać wszystkim, którzy przybyli na Msze św. „kolędowe” i ufam, że wszyscy modlili się w domach w gronie rodzinnym.

4. Za tydzień „Dzień solidarności z Chorwacją”. Z tej racji odbędzie się zbiórka do puszek na pomoc poszkodowanym przez trzęsienie ziemi w Chorwacji.

5. Dziękuję rodzinom (Kular, Gach, Nosal i Matusik) za posprzątanie świątyni.

6. Pamiętajmy o panujących obostrzeniach w świątyni, abyśmy mogli modlić się bezpiecznie. Zachęcam do nabywania prasy katolickiej.

7. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia, szczególnie wszystkim Babciom i Dziadkom, życzę obfitości Bożych łask, dużo zdrowia i opieki MB Królowej Polski.

Intencje mszalne 18 – 24 stycznia 2021
Poniedziałek7.001/ W int. Roberta 50 ur. (dzięk-błag)
Wtorek7.00
1/ † Jan Makuch – od siostry Marii z mężem
1/ Msza św. imieninowa.
Środa17.001/ † Stefania i Franciszek Majta, ich rodzice, Stefan Tomala
Czwartek7.001/ † Helena i Jan Piekarz
1/ † Czesław i Maria Aksamit, c. Maria
1/ † Aniela Czesak 30 dz. po śm. – od wnuków
Sobota8.001/ † Mieczysława Styczeń – od rodz. Kaniów

1/ † Helena i Władysław Aksamit, Michał i Alfred Szczepuch, ich rodzice oraz Mirosław Mietła
1/ Pro populo
1/ † Tadeusz Machaj – od chrześnicy Olgi

Poza parafią Msze św. gregoriańskie: † Stanisław Matusik, † Mieczysława Styczeń, † Anna Banaś (od jutra), † Anna Kura (od jutra), † Genowefa Szybińska (od środy), † Aniela Czesak (od środy).