we wtorek – św. Franciszka z Asyżu

w środę – św. Faustyny Kowalskiej, dziew.

w piątek – NMP Różańcowej (główna uroczystość tygodniowego Odpustu w Bochni)

2. Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane „na tacę”. Dziękuję rodzinom (Styczeń, Skrzeczyńscy, Nosal i Staśto) za posprzątanie świątyni i jej udekorowanie. Bóg zapłać wszystkim pracującym w ostatnim czasie przy pracach parafialnych.

3. W tym tygodniu I czwartek i piątek miesiąca. Spowiedź z tej okazji w czwartek i piątek od godz. 16.00. W piątek od godz. 8.00 wyjazd z posługą do chorych.

4. Zapraszam do udziału w Nabożeństwach Różańcowych (szczególnie dzieci, a także członków Róż Różańcowych), które od poniedziałku do piątku są o godz. 17.00, a po nich Eucharystia. W niedziele różaniec o godz. 15.00.

5. W sobotę o godz. 8.00 najpierw będzie Msza św. a po niej nabożeństwo różańcowe.

6. W sobotę na godz. 15.00 zapraszam młodych z naszej parafii na kolejne spotkanie Grupy Młodzieżowej. Tym razem będziemy wspólnie oglądać wartościowy film ewangelizacyjny. Serdecznie zapraszam.

7. W dniu 16.10 Dzień Papieski, w ramach którego w Krynicy Zdroju odbędzie się Diecezjalny Różaniec dla Małżeństwa i Rodziny. Ksiądz Biskup zaprasza chętnych do udziału w tym diecezjalnym dziele modlitewnym.

8. Jutro w Elblągu odbędzie się pogrzeb Bpa Jana Styrny, który przez szereg lat służył naszej wspólnocie diecezjalnej. Pamiętajmy o nim w naszych modlitwach.

9. Do skrzynki pod chórek można wrzucać kartki z danymi kandydatów (imię, nazwisko, adres) do Parafialnej Rady Duszpasterskiej.

10. Zachęcam do nabywania i czytania prasy katolickiej. Na stoliku do nabycia także specjalny numer Gościa Niedzielnego oraz Kalendarz Misyjny (ścienny).

11. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia, życzę obfitości Bożych łask, zdrowia i opieki MB.

Intencje mszalne 2 – 9 październik 2022
Poniedziałek17.001/ † Franciszek i Honorata Boruta
Wtorek17.001/ O zdrowie dla Ewy i spokój duszy osoby nieznanej
Środa17.001/ † Rozalia i Józef Bachowicz, Zofia Uranowska, Maria i Andrzej Głogowscy
Czwartek17.001/ † Franciszek i Zofia Banaś, Franciszek Cygan
1/ † Franciszek (r. śm) i Zofia Styczeń oraz ich rodzice
1/ W int. Natalii i Kamila 5 r. śl. oraz Radka 2 ur. (dzięk-błag)
Sobota8.001/ W int. Bogusia 1 ur. oraz Mariana 70 ur. (dzięk-błag)
1/ †Jan Jurkowski 2 r. śm.
1/ Z okazji 20 r. śl. (dzięk-błag)

Poza parafią Msze św. gregoriańskie za: † Justyna Kleczaj;