w czwartek – bł. Honorata Koźmińskiego, prezb.

w sobotę – św. Teresy od Jezusa, dziew. i dok. Kośc.

2. Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane „na tacę”. Dziękuję rodzinom (Radomscy, Linczowscy, Styczeń i Wojciechowscy) za posprzątanie świątyni i jej udekorowanie.Za tydzień z okazji Dnia Papieskiego będzie możliwość złożenia ofiar do puszek na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia.

3. W środę o godz. 19.00 kolejne nabożeństwo Nowenny Pompejańskiej.

4. W piątek na nabożeństwo różańcowe zapraszam nauczycieli i wychowawców, za których będziemy się modlić z okazji Dnia Nauczyciela i Święta Edukacji.

5. W sobotę o godz. 8.00 najpierw będzie Msza św. a po niej Nabożeństwo Różańcowe.

6. W przyszłą niedzielę o godz. 10.00 będzie Msza św. „rodzinna”. Zapraszam dzieci wraz z rodzicami. Natomiast z okazji Diecezjalnego Różańca dla Życia i Rodziny, wzorem poprzedniego roku odmówimy różaniec podczas parafialnego marszu, który rozpoczniemy o godz. 15.00 przy kapliczce nad Drwinką i zakończymy w kościele.

7. Nadchodzi miesiąc listopad, w którym szczególnie modlimy się za zmarłych. Na stoliku pod chórem znajdują się kartki na wypominki listopadowe i roczne. Przy wypominkach rocznych proszę zapisać godzinę, kiedy mają być czytane.

8. Zachęcam do nabywania i czytania prasy katolickiej (Promyczek Dobra).

9. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia, a szczególnie wszystkim nauczycielom i wychowawcom, życzę obfitości Bożych łask, zdrowia i opieki MB.

Intencje mszalne 10 – 16 październik 2022
Poniedziałek17.001/ † Maria i Stanisław Madej i ich rodzcie
Wtorek17.001/ † Anna Kura 3 r. śm., Adam i Helena Data
Środa17.001/ † Władysław Głogowski 2 r. śm. i rodzice: Anna i Michał
Czwartek17.001/ † Helena Przybysz 4 r. śm.
Piątek17.001/ † Jan Majewski 2 r. śm.
Sobota8.001/ † Joanna i Jan Sądel (r. śm)
1/ W int. Marii i Tadeusza 45 r. śl. (dzięk-błag)
1/ † Joanna i Jan Matusik

Poza parafią Msze św. gregoriańskie za: † Justyna Kleczaj;