1. W Środę Popielcową rozpoczęliśmy okres Wielkiego Postu. Dziś kończymy czas rekolekcji i pragniemy podziękować ks. Andrzejowi Jasnosowi, za przeprowadzenie naszej wspólnoty przez ten wyjątkowy czas.

w poniedziałek – święto Katedry św. Piotra, Apostoła

3. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby parafialne, a dziś także jako dar za wygłoszone do nas rekolekcje. Za tydzień zbiórka do puszek na Ogólnopolski Fundusz Misyjny Ad Gentes.

4. W środę wypada 40 lat od erygowania naszej parafii. W ten dzień pamiętajmy w modlitwie o naszej parafialnej wspólnocie. Po Mszy św. wieczornej zapraszam na spotkanie członków Parafialnego Zespołu Synodalnego.

5. W piątek Droga Krzyżowa o godz. 17.00 (a po niej będzie Msza św.), natomiast Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 15.00 (po będzie Msza św.). Zapraszam do wspólnej modlitwy.

6. Dziękuję rodzinom (Nawłoka, Styczeń, Majewscy i Piekarz) za posprzątanieświątyni.

7. Pamiętajmy o panujących obostrzeniach w świątyni, abyśmy mogli modlić się bezpiecznie. Zachęcam do nabywania prasy katolickiej.

8. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia, życzę obfitości Bożych łask, dużo zdrowia i opieki MB Królowej Polski.

Intencje mszalne 21  28 luty 2021
Poniedziałek7.001/ O szczęśliwe rozwiązanie i zdrowie dla matki i dziecka
Wtorek7.001/ † Anna i Jan Porębscy i synowie
Środa17.001/ † Joanna i Jan Sądel, Zofia i Tomasz Staśto, rodzice i rodzeństwo
Czwartek7.001/ W int. Wiktorii Bułat 18 ur. (dzięk-błag) – od rodziców i rodzeństwa
Piątek17.001/ † Józefa Boruta 2 r. śm.
Sobota8.001/ W pewnej intencji
1/ † ks. Roman Kopacz – od Róż Różańcowych