w czwartek – święto św. Kazimierza, Królewicza

2. Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na „tacę”, a dziś także do puszek na Ogólnopolski Fundusz Misyjny Ad Gentes.

3. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź w czwartek od godz. 16.00, a każdego dnia pół godziny przed każdą Mszą św. W piątek od godz. 8.00 odwiedziny chorych.

4. W piątek Droga Krzyżowa o godz. 17.00, natomiast Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 15.00. Zapraszam do wspólnej modlitwy.

5. W piątek (5.03) po Mszy św. wieczornej odbędzie spotkanie kandydatów do Bierzmowania wraz z rodzicami.

6. W przyszłą niedzielę (7.03) po Mszy św. popołudniowej zapraszam na spotkanie członków Rady Parafialnej.

7. Dziękuję rodzinom (Biernat, Turek, Domagała i Kaźmirek) za posprzątanie świątyni.

8. Już czas by pomyśleć o przygotowaniu Drogi Krzyżowej ulicami naszej parafii, a także o zrobieniu „grobu bożego”. Z ogłoszeń wynika, że ostatnio przygotowywała młodzież z Drwini (2019), dlatego w tym roku bardzo bym prosił młodzież z Woli Drwińskiej. Bardzo proszę o kontakt ze mną.

9. Jutro (1.03) odbędzie się bezpłatna zbiórka elektrośmieci. Urząd Gminy prosi, aby je wystawić przed posesje do godz. 8.00.

10. Pamiętajmy, aby dbając o zdrowie swoje i bliźnich, bezpiecznie korzystać w nabożeństwach w naszej świątyni. Zachęcam do nabywania prasy katolickiej.

11. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia, życzę obfitości Bożych łask, dużo zdrowia i opieki MB Królowej Polski.

Intencje mszalne 1  7 marzec 2021
Poniedziałek7.001/ † Marian Bachowicz 7 r. śm.
Wtorek7.001/ † Helena Bolek
Środa17.301/ † Rafał Kubies 4 r. śm. – od syna
Czwartek17.001/ † Iwona Owsiak i zm. z rodziny
1/ † Barbara Nosal – od Józefy Styczeń z rodz.
1/ † Piotr i Michalina Nosal, c. Janina, Kazimiera, s. Władysław, Waleria i Józef Aksamit
Sobota8.001/ † Józefa Styczeń – od rodz. Matusików
1/ † Bogdan i Maria Zegiel
1/ † Franciszek Piśko 1 r. śm.

Przekazałem ostatnie dwie intencje za † Barbarę Nosal.(1.03;2.03)