1. Dziś przeżywamy uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Na zakończenie Mszy św. będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu oraz odmówimy Akt poświęcenia rodzaju ludzkiego Chrystusowi Królowi. W przyszłą niedzielę rozpoczniemy Adwent.

w poniedziałek – św. Cecylii, dziew. i męcz.

w środę – św. Andrzeja Dung-Lac, prezb. i Towarzyszy

3. Pamiętajmy o bezpiecznym przeżywaniu nabożeństw w naszej świątyni.

4. Dziś podczas „sumy” przyjmiemy do grona LSO nowych ministrantów. Otoczmy ich posługę naszą modlitwą.

5. W tym tygodniu wypominki połączone z różańcem w środę i piątek o godz. 17.00.Od dziś czytane są „nowe” wypominki całroczne, wielkie Bóg zapłać za ofiary złożone przy tej okazji.

6. Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane „na tacę” i wpłacane na konto naogrzewanie i cele parafialne. Bóg zapłać za ofiary do puszek, jako pomoc dla parafii przyjmujących uchodźców. Dziękuję rodzinom (Zegiel, Jarosz, Wąs i Dragan) za posprzątanie świątyni oraz troskę o dekorację. Bóg zapłać pracującym w tym tygodniu na wieży i otoczmy modlitwą prace remontowe w naszej świątyni.

8. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia, życzę obfitości Bożych łask, zdrowia i opieki MB.

9. W tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do wieczności śp. Maria Sieczka. Dobry Jezu…

Intencje mszalne 22 – 28 listopad 2021
1/ † Anna Porębska – od Marty i Zbigniewa Kaszowskich, Barbary i Andrzeja Kawa
1/ † Maria Sieczka w 7 dz. po śm. – od syna z rodz.
Wtorek7.001/ † Piotr i Stefania Majta, ich rodzice oraz dzieci: Stanisław, Franciszek, Barbara
Środa17.001/ † Aniela i Franciszek Urban, c. Aniela, Maria, s. Władysław, Franciszek
Czwartek7.001/ † Władysław Banach (r. śm), rodzice: Edward i Maria
Piątek17.001/ † Helena (r. śm) i Władysław Matusik
Sobota7.301/ † Julian i Anna Samek, c. Elżbieta i Teresa
1/ Z int. róży Jerzego Biernata (dzięk-błag)
1/ W int. Janiny i Mariana 40 r. śl. (dzięk-błag)

Poza parafią Msze św. gregoriańskie za: † Jan Nowak (dwie); † Maria Nosal;