1. Dzisiejszą niedzielę przeżywamy jako Niedzielę Synodalną.

we wtorek – św. Ireneusza, bp. i męcz,

w środę – uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła – składka do dyspozycji Ojca Świętego

w sobotę – święto NMP Tuchowskiej

3. W tym tygodniu I czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek i piątek spowiedź od godz. 17.00. W piątek od godz. 8.00 odwiedziny chorych.

4. W sobotę zapraszam na Parafialny Rodzinny Rajd Rowerowy – Zbiórka przy kościele o godz. 15.00, następnie pojedziemy do Okulic, a po powrocie grill przy remizie w Woli Drwińskiej. Zapraszam do udziału rodziny z naszej parafii.

5. Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane „na tacę”. Bóg zapłać pewnej rodzinie za ufundowanie części słodyczy dla dzieci rozdane na zakończenie oktawy.

6. Dziękuję rodzinom (Sieczka, Sieczka, Głogowscy i Madej) za posprzątanie i udekorowanie świątyni. Bóg zapłać wszystkim, którzy brali udział w oktawie, szczególnie dzieciom i oczywiście rodzicom, a także druhom OSP z Woli Drwińskiej.

8. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia, życzę obfitości Bożych łask, zdrowia i opieki MB.

Intencje mszalne 27 czerwiec – 3 lipiec 2022
Poniedziałek7.001/ † Jan i Barbara Durbacz
Wtorek7.001/ W int. Agnieszki i Arkadiusza 25 r. śl. (dzięk-błag)
Środa8.00
1/ † Piotr Przybysz, rodzice: Piotr i Józefa
1/ † Maria (r. śm) i Władysław Data
Czwartek7.00
1/ † Halina Pinkiewicz 30 dz. po śm.
1/ † Władysław i Helena Matusik, Władysław i Maria Zegiel i ich rodzice
1/ W int. Elżbiety i Adama 25 r. śl. (dzięk-błag)
1/ † Maria i Jan Banaś, s. Krzysztof, Anna Banaś
Sobota8.001/ † Stanisław Siudak 10 r. śm.
1/ Z int. Róży Krystyny Madej (dzięk-błag)
1/ † Kazimierz Zegiel 4 r. śm. i jego rodzice

Poza parafią Msze św. gregoriańskie za: † Andrzej Kubas (do 30.06), † Mieczysław Porębski (do 30.06), † Krystyna Kutyba, † Halina Pinkiewicz (od 1.07);