1. Dziś w Ewangelii usłyszeliśmy słowa: „…cieszcie się, że wasze imiona zapisane są w niebie”. Czasem warto pomyśleć, co z mojego życia zostało zapisane w niebie, jako dobre dzieło, które przybliża mnie i innych do Boga.

w środę – bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziew.

w piątek – św. Jana z Dukli, prezb.

3. Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane „na tacę”.

4. Dziękuję rodzinom (Pięta, Madej, Bawół i Madej) za posprzątanie świątyni i jej dekorację. Dziękuję wszystkim, którzy pomagali, a także tym którzy wzięli udział w Parafialnym Rodzinnym Rajdzie Rowerowym.

5. Już dziś chcę poinformować, że w dniach 17-25.08 odbędzie się XXXX PPT na Jasną Górę. Do naszej parafii w dniu 18 sierpnia przybędą tradycyjnie pielgrzymi z tych samych grup co zawsze. Pielgrzymowanie jest możliwe dzięki życzliwości wielu osób na jej trasie. Dyrekcja PPT już teraz wyraża wdzięczność za „dach nad głową” i wszelką życzliwość. Zapisy dla chętnych z naszej parafii w kancelarii parafialnej, po Mszach św. Zapraszam do udziału.

6. Gminne Centrum Kultury i Promocji w Drwini ogłasza nabór na półkolonię (11-15.07.) Zapisy chętnych dzieci (7-15 lat) prowadzone są do 7 lipca. Więcej informacji na stronie internetowej naszej Gminy.

7. Zachęcam do nabywania i czytania prasy katolickiej.8. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia, wszystkim wypoczywającym na wakacjach, życzę obfitości Bożych łask, zdrowia i opieki MB.

Intencje mszalne 4 – 10 lipiec 2022
Poniedziałek7.001/ † Stanisław Piechura – od córki Kingi z rodz.
Wtorek7.001/ † Ludwik (r. śm) i Helena Zugaj
Środa18.001/ † Józef (r. śm) i Janina Madej i ich rodzice
Czwartek7.001/ W int. Anny 70 ur. (dzięk-błag)
Piątek18.001/ † Jan Goliński i jego rodzice: Aniela i Jan
Sobota8.001/ † Stanisław Staśto 1 r. śm.
1/ † Kazimierz Zegiel, Helena i Władysław Aksamit, Alfred Szczepuch
1/ † Józef Sułek – od kolegów ze związku HGP sekcja Wola Zabierzowska