1. Dziś kolejna Niedziela Synodalna.

2. Bóg zapłać ze wszelkie ofiary składane na „tacę”.

3. Droga Krzyżowa w ten piątek o godz. 17.30 i 20.00, natomiast Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 15.00. Zapraszam do udziału w tych nabożeństwach wielkopostnych.

4. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Do chorych udam się od godz. 8.00 i proszę o zgłaszanie dodatkowo tych chorych, których ma odwiedzić dodatkowo z okazji zbilżających się świąt.

5. W czwartek (31.03) podczas Mszy św. o godz. 15.30 młodzież z naszej parafii przyjmie w Okulicach Sakrament Bierzmowania. Otoczmy ich naszą modlitwą.

6. W piątek (1.04) o godz. 20.00 spod SKR wyruszymy na Drogę Krzyżową ulicami Drwini i zakończymy ją przy kościele. Przypominam o przygotowaniu przez mieszkańców „Pasternika” ciemnicy i „Grobu Bożego”. Ekstremalna Droga Krzyżowa z naszej świątyni wyruszy 8 kwietnia. Rozpoczniemy Mszą św. o godz. 19.30, a po niej ci, którzy zarejestrowali się na stornie EDK udadzą się na jedną z trzech tras. Wszystkie informacje są na stornie oraz w aplikacji EDK.

7. Już dziś informuję, że parafialna spowiedź wielkopostna będzie w naszej parafii 12 kwietnia, czyli w Wielki Wtorek.

8. Dziękuję rodzinom (Machaj, Boruta, Kucharscy i Kular) za posprzątanie świątyni.

9. Zachęcam do nabywania prasy katolickiej. Jest do nabycia numer extra Gościa Niedzielnego poświęcony osobie św. o. Pio. W zakrystii można już nabyć baranki i paschaliki wielkanocne – ofiara 7 zł.

10. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia, życzę obfitości Bożych łask, zdrowia i opieki MB Królowej Polski.

Intencje mszalne 28 marzec – 3 kwietnia 2022
Poniedziałek7.001/ † Helena i Zdzisław Kordeusz
Wtorek7.001/ † Maria (r. śm) i Jan Kaim, Antonina i Stanisław Tabor
Środa17.001/ † Halina, Helena, Józef, Stanisław Gach
Czwartek8.301/ † Ks. Roman Kopacz 2 r. śm. – od ZSP w Drwini
1/ † Anna Porębska – od córki Jadwigi z rodz.
1/ † Andrzej Nosal i jego rodzice: Tomasz i Józefa
Sobota8.001/ † Władysław Czyżycki, Michał i Maria Nowak, c. Helena, s. Stanisław
1/ † Rafał Kubies 5 r. śm.
1/ † Jadwiga (r. śm) i Franciszek Kaim

Msze św. gregoriańskie poza parafią: † Józef Majta (do 30.03); † Norbert Nosalski (do 31.03);