1. Bóg zapłać ze wszelkie ofiary składane „na tacę” i potrzeby parafialne. Przed tygodniem do puszek na fundusz misyjny „Ad gentes” złożono 650 zł.

2. Dziękuję rodzinom (Bułat, Szelegieniec, Jurkowscy i Boruta) za posprzątanieświątyni.

3. W tym tygodniu I czwartek miesiąca, pamiętajmy w naszych modlitwach o kapłanach oraz sprawie powołań.

4. W piątek Droga Krzyżowa o godz. 17.00, a Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 15.00. Zapraszam do udziału w tych nabożeństwach wielkopostnych.

5. W sobotę w Szczurowej odbędą się dekanalne rozgrywki LSO w piłce nożnej. Bardzo proszę rodziców o pomoc w transporcie chłopców na ten turniej.

6. W zakrystii są już do nabycia Baranki Wielkanocne oraz Paschaliki (ofiara 8 zł). Zachęcam do nabywania i z góry „Bóg zapłać” w imieniu Caritas DT.

7. Dyrektor ZSP w Drwini uprzejmie informuje o rekrutacji do przedszkola i klasy I, która odbywać się będzie do 14 marca br. Dokumenty dostępne na stronie szkoły w aktualnościach oraz w przedszkolu i sekretariacie szkoły.

8. Zachęcam do nabywania prasy katolickiej. Jest nowy numer Gościa Niedzielnego, którego tematem przewodnim jest celibat.

9. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia, życzę obfitości Bożych łask, zdrowia i opieki MB Królowej Polski.

Intencje mszalne 4 – 10 marzec 2024
Poniedziałek7.00 / W int. pewnej osoby o łaskę zdrowia i miłosierdzie Boże
Wtorek7.00 / † Józef Nowak – od syna Marcina z wnukiem Szymonem
Środa17.00 / † Iwona Owsiak (r. śm)