w poniedziałek – św. Franciszka z Asyżu

we wtorek – św. Faustyny Kowalskiej, dziew.

w czwartek – NMP Różańcowej (tygodniowy Odpust w Bochni)

2. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić Dzień Papieski. Z tej racji zbiórka do puszek na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia.

3. Zapraszam do udziału w nabożeństwach różańcowych, w tygodniu o godz. 17.00, w soboty o godz. 8.00, a w niedzielę o godz. 15.00.

4. W przyszłą niedzielę w ramach Diecezjalnego Marszu dla Życia i Rodziny zapraszam na marsz parafialny połączony z Różańcem, który rozpoczniemy o godz. 15.00 przy kapliczce (przy moście) i przejdziemy do kościoła.

5. Pamiętajmy o bezpiecznym przeżywaniu nabożeństw w naszej świątyni.

6. W czwartek (7.10) na nabożeństwo różańcowe i Msze św. połączoną z wręczeniem różańcy zapraszam uczniów z klasy III razem z rodzicami. Z racji pierwszego czwartku będziemy modlić się w intencji powołań.

7. Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane „na tacę”. Dziękuję rodzinom (Wójcik, Machaj, Aleksander i Głogowscy) za posprzątanie świątyni i jej udekorowanie. Ponawiam prośbę, odnośnie pomocy przy remoncie wieży, gdyby ktoś miał czas w tygodniu lub sobotę to proszę o kontakt ze mną.

8. Zachęcam do nabywania i czytania prasy katolickiej.

9. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia, życzę obfitości Bożych łask, zdrowia i opieki MB.

Intencje mszalne 27 wrzesień – 3 październik 2021
Poniedziałek17.001/ W int. Kamila 18 ur. (dzięk-błag)
Wtorek17.001/ W int. Mieczysława 85 ur. (dzięk-błag) – od dzieci
Środa17.001/ † Władysław i Janina Banach
Czwartek17.001/ † Jan Jurkowski 1 r. śm.
Piątek17.001/ † Stanisław i Maria Madej (r. śm)
Sobota8.001/ † Józef Gawłowicz i jego rodzice: Zofia i Józef
1/ Z Róży niewiast Janiny Młynarz (dzięk-błag)
1/† Wiesław Siudak – od rodz. Kaim i Szczygieł

Poza parafią Msze św. gregoriańskie za: † Stanisław Staśto; † Anna Tomala; † Jan Sieczka; † Anna Porębska (dwie); † Jan Pająk (dwie); oraz za † Stanisław Matusik (do 5.10);