w środę – bł. Honorata Koźmińskiego, prezb.

w piątek – śwTeresy od Jezusa, dziew. i dok. Kośc.

w sobotę – św. Jadwigi Śląskiej

2. Pamiętajmy o bezpiecznym przeżywaniu nabożeństw w naszej świątyni. Zapraszam nadal wszystkich do wspólnej modlitwy różańcowej w świątyni. Dziś o 15.00 parafialny Marsz dla życia i rodziny.

3. W czwartek (14.10) na nabożeństwo różańcowe zapraszam nauczycieli i wychowawców, za których będziemy się modlić z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

4. Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane „na tacę”, a także do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia. Dziękuję rodzinom (Nosalscy, Więcek, Głogowscy i Czyżyccy) za posprzątanieświątyni i jej udekorowanie. Dziękuję wszystkim pracującym w tym tygodniu przy remoncie na wieży.

5. Nadchodzi miesiąc listopad, w którym szczególnie modlimy się za zmarłych. Na stolikach pod chórem znajdują się kartki na wypominki listopadowe i roczne.

6. W tym tygodniu będą czyszczone i sprawdzane przewody kominowe.

8. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia, a szczególnie wszystkim nauczycielom i wychowawcom, życzę obfitości Bożych łask, zdrowia i opieki MB.

9. W tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do wieczności śp. Jan Nowak. Dobry Jezu …

Intencje mszalne 11 – 17 październik 2021
Poniedziałek17.001/ † Anna Kura 2 r. śm., Adam i Helena Data
Wtorek7.00
1/ † Jan Nowak 7 dz. po śm. – od żony
1/ † Władysław Głogowski 1 r. śm.
Środa17.001/ † Helena Przybysz 3 r. śm.
Czwartek17.001/ † Jan Majewski 1 r. śm.
Piątek17.001/ † Joanna i Jan Matusik oraz ich dzieci
Sobota8.001/ † Jan Sadulski 5 r. śm.
1/ Z Róży niewiast Alfredy Styczeń (dzięk-błag)
1/ W int. Agaty i Krzysztofa 10 r. śl. i całej rodziny (dzięk-błag)

Poza parafią Msze św. gregoriańskie za: † Stanisław Staśto; † Anna Tomala; † Jan Sieczka; † Anna Porębska (dwie); † Jan Pająk (dwie); przekazałem 8 intencji za † Adama Szelegieńca;