1. Przeżywamy dziś Niedzielę Synodalną.

2. W tym tygodniu w liturgii Kościoła:

we wtorek – święto Ofiarowania Pańskiego; Światowy Dzień Życia Konsekrowanego;

w piątek – św. Agaty, dziew. i męcz. (błogosławieństwo chleba, wody i soli);

w sobotę – św. Pawła Miki i Towarzyszy, męcz.;

3. We wtorek zapraszam na godz. 16.30 do wspólnego kolędowania, a po Mszy św. wieczornej zapraszam kandydatów do Bierzmowania i ich rodziców do rozbiórki szopki i choinek. W ten dzień na Mszach św. poświęcenie gromnic, a składka będzie na zakony klauzurowe w diecezji.

4. Bóg zapłać ze wszelkie ofiary składane na potrzeby parafialne. Na pomoc dla Chorwacji złożono 950 zł.

5. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź we czwartek od godz. 16.00. We czwartek na Mszę św. zapraszam dzieci przygotowujące się do I spowiedzi i Komunii św. wraz z rodzicami. Podczas Eucharystii zostaną im wręczone Różańce i modlitewniki. W piątek od godz. 8.00 odwiedziny chorych.

6. W przyszłą niedzielę o godz. 15.30 kolejne kazanie katechizmowe.

7. Dziękuję rodzinom (Baniak, Porębscy, Boruta i Babkiewicz) za posprzątanie i udekorowanie świątyni.

8. W środę (3.02) w ośrodku zdrowia w Dziewinie od godz. 13.00 będzie możliwość kompleksowego badania wzroku. Informacje w gablocie.

9. Dbajmy o zdrowie swoje i bliźnich. Zachęcam do nabywania prasy katolickiej.

10. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia, życzę obfitości Bożych łask, zdrowia i opieki MB Królowej Polski.

Intencje mszalne 1 – 7 luty 2021
Poniedziałek7.001/ † Jan Makuch – od siostrzenicy Magdaleny
Wtorek8.00
1/ † Stefan Nowak, rodzice: Barbara i Jan
1/ † Maria (3 r. śm) i Franciszek Pająk
Środa17.301/ † Genowefa Majta r. śm.
Czwartek17.001/ † Marek (1 r. śm) i Lucyna Matusik
1/ † Barbara Nosal – od syna Stanisława z żoną
1/ † Mieczysława Styczeń – od Róż Różańcowych
Sobota8.001/ † Barbara (2 r. śm) i Franciszek (12 r. śm.) Piśko
1/ † Tadeusz Machaj 2 r. śm.
1/ † Aleksander Uranowski r. śm.

Poza parafią Msze św. gregoriańskie: † Stanisław Matusik (do wtorku)† Mieczysława Styczeń; † Anna Banaś; † Anna Kura; † Genowefa Szybińska; † Aniela Czesak.