1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła:

w środę – św. Scholastyki, dziew.

2. Bóg zapłać ze wszelkie ofiary składane na potrzeby parafialne.

3. W czwartek z okazji wspomnienia NMP z Lourdes Światowy Dzień Chorego.

4. W przyszłą niedzielę rozpoczęcie Nabożeństwa 40-godzinnego. Zapraszam do adoracji Najświętszego Sakramentu od godz. 14.30.

5. Już dziś chcę poinformować, że w dniach 18-21.02. będziemy przeżywać w naszej parafii rekolekcje wielkopostne. Szczegółowy program umieszczę wkrótce na naszej parafialnej stronie internetowej oraz w gablocie.

6. Dziękuję rodzinom (Bawół, Drabik, Gądek i Morońscy) za posprzątanie i udekorowanie świątyni.

7. Dbajmy o zdrowie swoje i bliźnich. Zachęcam do nabywania prasy katolickiej.Gość Niedzielny przygotowuje numer specjalny w całości poświęcony św. Józefowi (100 stron, cena 9 zł – na niedzielę 14.03.). W tym numerze znajdziemy wiele informacji, ciekawostek o św. Józefie, a także modlitwy, nabożeństwa oraz świadectwa. Zainteresowanych proszę o zgłaszanie się do mnie.

8. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia, a zwłaszcza wszystkim chorym i cierpiącym, życzę obfitości Bożych łask, zdrowia i opieki MB Królowej Polski.

Intencje mszalne 8 – 14 luty 2021
Poniedziałek7.001/ † Barbara Nosal – od syna Tadeusza z rodz.
Wtorek7.001/ † Jan Makuch – od Elżbiety i Jacka Styczeń z dziećmi
Środa17.001/ † Stanisława (r. śm) i Franciszek Szywalscy, s. Tadeusz
Czwartek7.001/ † Jan Szybiński 1 r. śm.
Piątek17.001/ † Halina Serafin – od córki Elżbiety z rodz.
Sobota8.001/ w int. pewnej osoby o zdrowie i bł. Boże
1/ † Franciszek i Katarzyna Pięta, s. Adolf
1/ † Maria i Jan Kostka, s. Marian (r. śm)

Poza parafią Msze św. gregoriańskie: † Mieczysława Styczeń (do 8.02); † Anna Banaś; † Anna Kura; † Genowefa Szybińska; † Aniela Czesak.