1. Jutro Uroczystość Wszystkich Świętych, procesja na cmentarzu o godz. 14.00, a po niej Msza św. Jutro do puszek przed kościołem oraz podczas nabożeństwa przy cmentarzu zbiórka do puszek na WSD w Tarnowie.
  2. We wtorek Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. W tym tygodniu Różaniec połączony z wypominkami codziennie o godz. 17.00, a w sobotę o godz. 8.00. Pamiętajmy, że w dniach od 1 do 8 listopada można zyskać odpust zupełny za dusze zmarłych. Bardzo proszę zabierać ze sobą śmieci z cmentarza, aby w ten sposób zadbać o porządek na tym szczególnym miejscu.
  3. W tym tygodniu w liturgii Kościoła: we czwartek – św. Karola Boromeusza, bp;
  4. Pamiętajmy o bezpiecznym przeżywaniu nabożeństw w naszej świątyni.
  5. W piątek od godz. 8.00 odwiedziny chorych.
  6. Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane „na tacę”. Dziękuję rodzinom (Szydłowscy, Banach, Janusz i Twardowscy) za posprzątanie świątyni i jej udekorowanie. Dziękuję rodzinie, która ofiarowała kwiaty na cmentarz. Bóg zapłać lektorom za pracę na plebani, aby przygotować salę do spotkań dla młodzieży. Gdyby ktoś chciał pomóc w szybkim remoncie tego pomieszczenia to proszę o kontakt ze mną.
  7. Na naszej stronie parafialnej pojawił się nowy link – Cmentarz parafialny. W najbliższym czasie podam więcej informacji na temat funkcjonowania cmentarza.
  8. W gablocie znajduje się informacja o „Pikniku charytatywnym” (dla Leyli Robak), który odbędzie się w Dziewinie 7.11. – rozpoczęcie o godz. 11.30.
  9. Zachęcam do nabywania i czytania prasy katolickiej.
  10. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia, życzę obfitości Bożych łask, zdrowia i opieki MB.
Intencje mszalne 1- 7 listopad 2021
1/ † Barbara, Tomasz Nowotny i rodzice
1/ Z int. Róży Zbigniewa Matusika (dzięk-błag)
1/ Procesja na cmentarzu + Pro populo
Wtorek7.00
1/ W intencjach Ojca Świętego
1/ † Maria, Barbara, Władysław Sieczka, Helena Zegiel
Środa17.001/ † Maria Wronka, Aniela i Józef Markowscy
Czwartek7.00
1/ † Jan Nowak 30 dz. po śm. – od dzieci z rodz.
1/ † Honorata (r. śm) i Piotr Aksamit
1/ † Jan i Anna Porębscy, s. Władysław i Jan
1/ † Zofia i Tomasz Staśto, rodzice, rodzeństwo, córki i zięciowie
Sobota8.001/ † Katarzyna (r. śm) Franciszek Patyk, rodzice, Marian Szydłowski
1/ Z int. Róży Marii Więcek i wszystkich róż (dzięk-błag)
1/ † Bronisław Sądel (r. śm)

Poza parafią (od 1.11.) Msze św. gregoriańskie za: † Jan Nowak (dwie); † Maria Nosal;