1. Dziś przeżywamy Światowy Dzień Misyjny, który rozpoczyna Tydzień Misyjny.

we czwartek – św. Szymona i Judy Tadeusza, Apostołów;

3. Pamiętajmy o bezpiecznym przeżywaniu nabożeństw w naszej świątyni. Zapraszam nadal wszystkich do wspólnej modlitwy różańcowej w świątyni.

4. We wtorek (26.10) po Mszy św. wieczornej spotkanie Parafialnego Zespołu Synodalnego.

5. Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane „na tacę”, a dziś szczególnie na misje. Dziękuję rodzinom (Słowik, Kapturkiewicz, Karpierz i Kuśnierz) za posprzątanie świątyni i jej udekorowanie.

6. Na stolikach pod chórem znajdują się kartki na wypominki listopadowe i roczne. Zachęcam do nabywania i czytania prasy katolickiej.

7. W ośrodku zdrowia w Dziewinie w dniu 8.11. od godz. 14.00 będzie możliwość kompleksowego badania wzroku (profilaktyka zaćmy i jaskry). Informacje w gablocie.

8. Bardzo proszę o zachowanie bezpieczeństwa na drogach (rowery i odblaski).

9. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia, życzę obfitości Bożych łask, zdrowia i opieki MB.

Intencje mszalne 25 – 31 październik 2021
Poniedziałek17.001/ Z int. Róży Marii Tabor (dzięk-błag)
Wtorek17.001/ † Jan i Joanna Sądel oraz rodzice i rodzeństwo
Środa17.001/ † Zofia Maślak, s. Jerzy (r. śm)
Czwartek17.001/ † Tadeusz i Władysława Jaworscy, Józefa i Stefan Nosal
Piątek17.001/ † Adam (r. śm) i Helena Matusik, Agnieszka i Jan Matusik, córki i synowie
Sobota8.001/ † Tadeusz Smarzewski 5 r. śm.
1/ † Józefa (1 r. śm) i Stefan Styczeń
1/ Z int. Róży Marii Wesołowskiej (dzięk-błag)

Poza parafią (do 30.10) Msze św. gregoriańskie za: † Stanisław Staśto; † Anna Tomala; † Jan Sieczka; † Anna Porębska (dwie); † Jan Pająk (dwie);