w poniedziałek – św. Dominika, prezb.

we wtorek – Teresy Benedykty od Krzyża, dziew. i męcz., patronki Europy

w środę – św. Wawrzyńca, diakona i męcz.

w czwartek – św. Klary, dziew.

2. Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane „na tacę”.

3. Dziękuję rodzinom (Nosal, Tabor, Śliwińscy i Jarosz) za posprzątanie i udekorowanie świątyni.

4. Jutro po Mszy św. wieczornej zapraszam na spotkanie odnośnie dokończenia remontu wieży kościoła. Chodzi o temat rusztowań wewnątrz wieży i zaplanowania dalszych robót. Bardzo proszę o zaangażowanie w tej ważnej sprawie parafialnej.

5. W środę (10.08) o godz. 19.00 kolejne nabożeństwo Nowenny Pompejańskiej. Serdecznie zapraszam do wspólnej modlitwy różańcowej.

6. Spotkanie przed pielgrzymką dla pielgrzymów z grupy 7 odbędzie się w Okulicach (14.08). Ksiądz przewodnik zaprasza na Mszę św. o g. 16.00, a po niej na spotkanie. Podczas spotkania będzie jeszcze można dokonać zapisu do udziału w Pielgrzymce.

8. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia, wszystkim wypoczywającym na wakacjach, życzę obfitości Bożych łask, zdrowia i opieki MB.

Intencje mszalne 8 – 14 sierpień 2022
1/ † Mieczysław Porębski – od rodz. Baniaków
1/ † Maria Porębska 30 dz. po śm. – od dzieci
Wtorek7.001/ † Justyna Kleczaj 30 dz. po śm. – od mamy
Środa18.001/ † Mieczysław Leśniak r. śm. i jego rodzice
Czwartek7.001/ † Józef Majta – od córki Pauliny z mężem
Piątek18.001/ † Maria Panek z ok. im.
Sobota8.001/ † Maria i Jan Banaś, s. Krzysztof, Anna Banaś, Jan Przybysz
1/ † Maria i Jan Sieczka (r. śm)
1/ †† dusze w czyśćcu cierpiące

Poza parafią Msze św. gregoriańskie za: † Antoni Majta† Jan Urban† Maria Porębska;