1. Dzisiejsza niedziela, zwana Niedzielą Dobrego Pasterza, rozpoczyna tydzień modlitw o powołania do służby w Kościele. W tym tygodniu w liturgii Kościoła:

w poniedziałek – uroczystość św. Stanisława, bpa i męcz.

w sobotę – święto św. Macieja, Apostoła

2. Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane „na tacę”, dzisiaj przeznaczone na cele inwestycyjne.

3. Zachęcam do udziału w nabożeństwach majowych, zwłaszcza rodziców z dziećmi.

4. W środę o godz. 19.00 zapraszam na comiesięczną Nowennę Pompejańską.

5. W następną niedzielę o godz. 10.00 będzie Msza św. „rodzinna”, na którą w sposób szczególny zapraszam rodziców z dziećmi (przedszkolnymi i z klas młodszych SP).

6. Dziękuję rodzinom (Nowak, Orłowscy, Broniek i Fiołek) za posprzątanieświątyni (dekoracja została, bo byłoby grzechem ją wyrzucać). Wielkie Bóg zapłać wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie i dobre przeżycie Odpustu parafialnego.

7. Katechizacja przedmałżeńska dla narzeczonych w jeden weekend (4-5.06.2022 – Brzesko) – informacje umieściłem na parafialnym Fb.

9. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości Bożych łask, zdrowia i opieki MB.

10. W tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do wieczności śp. Andrzej Kubas. Dobry Jezu …

Intencje mszalne 9 – 15 maj 2022
Poniedziałek18.001/ † Zbigniew Stasiowski, rodzice: Józefa i Wawrzyniec, Ignacy i Honorata Sieczka, c. Bronisława
Wtorek7.00