1. Dziś niedziela Chrztu Pańskiego, która kończy okres Narodzenia Pańskiego. 

2. Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na „tacę”, dziś szczególnie na cele parafialne.

3. W tym tygodniu zapraszam na Msze św. „kolędowe” mieszkańców Woli Drwińskiej i Zielonej w poniedziałek godz. 18.00, natomiast mieszkańców Drwini we wtorek godz. 18.00. Proszę zabrać ze sobą wodę, która zostanie poświęcona.

4. Przypominam, że obok obrazu MB Pompejańskiej znajduje się księga intencji, w której każdy może wpisać swoją. W tych wszystkich intencjach będzie sprawowana Msza św. na zakończenie różańca w ramach nowenny pompejańskiej, którą rozpoczniemy o godz. 19.00 w najbliższą środę. Zapraszam do wspólnej modlitwy.

5. Ks. Biskup zaprasza na XI Forum Formacyjne, które odbędzie się w Tarnowie w Arenie „Jaskółka” w dniach od 29 do 30 stycznia br. Ma to być czas zasłuchania w słowo Boże, czas wspólnej modlitwy i wołania o dar Ducha Świętego, ażeby dopomagał nam budować Kościół na wzór Chrystusa. Zapisy do udziału odbywają się przez stronę internetową.

6. Dbajmy o zdrowie swoje i bliźnich. 

7. Dziękuję rodzinom (Lany, Nosal, Filipek i Mikołajczyk) za posprzątanie świątyni.Wielkie Bóg zapłać panom Piotrowi Aksamitowi i Adamowi Więckowi za wykonane prace przy nowopowstałej salce dla młodzieży.

8. Zachęcam do nabywania prasy katolickiej.

9. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia, życzę obfitości Bożych łask, zdrowia i opieki MB Królowej Polski.

Intencje mszalne 10 – 16 stycznia 2022 
Poniedziałek7.00
18.00
1/ † Adam Szelegieniec – od córki Emilii
1/ Msza św. „kolędowa” dla mieszkańców Woli Drwińskiej i Zielonej
Wtorek7.00
18.00
1/ † Szczepan Fiołek 14 r. śm., zm. z rodz. Kaimów, Nowaków, Fiołków
1/ Msza św. „kolędowa” dla mieszkańców Drwini
Środa17.001/ † Stefania i Franciszek Majta, Stefan Tomala
Czwartek7.001/ † Aniela i Piotr Zegiel
Piątek17.001/ † Maria Dręda – od sąsiadów córki Danuty
Sobota8.001/ W int. Klaudii Głogowskiej 18 ur (dzięk-błag) – od rodziców i babci z Woli Drwińskiej
Niedziela7.30
10.00
15.30
1/ † Tomasz (28 r. śm.) i Zofia Klasa
1/ † Maria i Jan Aksamit, c. Lucyna
1/ Pro populo