1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła

w czwartek – uroczystość Objawienia Pańskiego, składka na cele misyjne z racji Dnia Dzieła Misyjnego Diecezji Tarnowskiej. Podczas każdej Mszy św. będzie poświęcenie kredy i kadzidła, które później będzie można zabrać ze sobą do domu, a ofiary złożone przy tej okazji będą na wyjazd dla LSO.

2. W tym tygodniu z wizytą duszpasterską udam się we wtorek od godz. 16.00 – Wola Drwińska (od p. Madejów WD3, a zakończę u p. Sieczków WD79) oraz w piątek od 9.00 – Wola Drwińska (od p. Datów WD83, a zakończę u p. Kordeusz WD80). Wprzyszłym tygodniu ogłoszę Msze św. „kolędowe” dla tych, którzy skorzystali z tej formy „kolędy”.

3. Obok obrazu MB Pompejańskiej znajduje się księga intencji, w której każdy może wpisać swoją, a które będą polecane podczas Mszy św. w drugą środę miesiąca w czasie nowenny pompejańskiej od godz. 19.00. 

4. Dziękuję rodzinom (Biel, Jaworscy, Matusik i Styczeń) za troskę o piękno świątyni w tym tygodniu.

5. Informacje na temat cmentarza – bardzo proszę o zgłaszanie się tych, którzy po wejściu na e-cmentarz mają taką informację. 

6. Pamiętajmy o bezpiecznym przeżywaniu nabożeństw w naszej świątyni. Zachęcam do nabywania prasy katolickiej.

7. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia, życzę obfitości Bożych łask, dużo zdrowia i opieki MB Królowej Polski.

Intencje mszalne 3 – 9 styczeń 2022 
Poniedziałek7.001/ † Adam Twardowski – od Sobotowej
Wtorek7.001/ O zdrowie dla Józefa
Środa17.001/ † Anna i Józef Matusik, c. Helena, Józefa i Maria
Czwartek7.30
10.00
15.30
1/ Pro populo
1/ † Aleksandra Hełpa, b. Stefan i Tadeusz
1/ † Ryszard (r. śm) i Helena Warian
Piątek7.00
17.00
1/ O zdrowie dla Teresy
1/ O zdrowie dla Michałka
Sobota8.001/ † Jan Filipek, Stanisław i Antonina Kucała
Niedziela7.30
10.00
15.30
1/ Pro populo
1/ † Józef i Janina Biernat, Mieczysława i Jan Mazur
1/ † Franciszek (r. śm) i Józefa Nosal, Maciej Machaj