w piątek – święto św. Macieja, Apostoła

2. Pamiętajmy, że nadal w kościele obowiązuje limit wiernych, dlatego ciągle dbajmy o swoje zdrowie.

3. Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane „na tacę”, dzisiaj przeznaczone na cele inwestycyjne. Bóg zapłać wszystkim, którzy pomagali przy parafialnym Odpuście.

4. W poniedziałek, wtorek i środę będziemy przeżywać „Dni krzyżowe”, podczas których będziemy modlić się o dobre urodzaje. Z tej racji o godz. 18.00 będzie procesja błagalna, po niej odmówimy Litanie do Matki Bożej i Msza św.

5. W poniedziałek po Mszy św. wieczornej (ok. godz. 19.00) zapraszam na spotkanie członków Rady Parafialnej.

6. Nabożeństwo majowe od poniedziałku do piątku o g. 18.00, w soboty o g. 8.00, a w niedziele o g. 15.00. Zachęcam do udziału, jak również do modlitwy przy kapliczkach.

7. Dziękuję rodzinom (Data, Majta, Więcek i Paluch) za posprzątanie i udekorowanie świątyni.

9. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości Bożych łask, zdrowia i opieki MB.

Intencje mszalne 10 – 16 maj 2021
Poniedziałek18.001/ W int. pewnej rodziny (dzięk-błag)
Wtorek18.001/ † Stanisław Fiołek 11 r. śm. s. Ireneusz, Szczepan, Krzysztof, Maria i Tadeusz Fiołek
Środa18.001/ † Zbigniew Stasiowski r. śm, rodzice: Józefa i Wawrzyniec, Ignacy, Honorata Sieczka, c. Bronisława