Moi Drodzy chcę przekazać parę przypomnień i praktycznych uwag na przeżywanie świąt Bożego Narodzenia. Przypominam, że dziś Pasterka o godz. 24.00. Jutro w Uroczystość Narodzenia Pańskiego Msze św. o godz. 7.30, 8.45, 10.00 i 15.30. O godz. 11.10 będzie możliwość przyjęcia Komunii św. przez tych, którzy będą uczestniczyli we Mszy św. za pośrednictwem telewizji lub internetu. W święto św. Szczepana Msze św. o godz. 7.30, 8.45 i 10.00. O godz. 11.10 będzie udzielana Komunia św. dla przeżywających ją za pośrednictwem mediów. Bardzo proszę pamietajmy, że nadal obowiązują limity odnośnie liczby osób uczestniczących w nabożeństwach. Niech każdy sobie zaplanuje udział w wybrany dzień i o wybranej godzinie w Eucharystii, aby dać możliwość udziału także innym członkom naszej wspólnoty parafialnej. Niech udział we Mszy św. także za pośrednictwem mediów będzie wyrazem naszej miłości by inni mogli też skorzystać ze Mszy św. w kościele, a także troski o zdrowie. Dlatego zapraszam w oba dni świąteczne do przyjęcia Komunii św. poza Mszami w świątyni, aby kto tylko pragnie mógł przyjąć Jezusa do swojego serca. W niedziele Msze św. będą jak zawsze. Bardzo proszę bądźmy odpowiedzialni i radujmy się w te święta z fakty, że Bóg rodzi się dla nas.