1. Przeżywamy dziś Niedzielę Biblijną, dlatego zachęcam dziś do osobistej lektury Pisma Świętego, które jest słowem kierowanym przez Boga do każdego z nas.

2. Za tydzień Niedziela Dobrego Pasterza, która jest Światowym Dniem modlitw o powołania.

3. Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na „tacę” i potrzeby parafialne.

4. Dziękuję rodzinom (Styczeń, Filipek, Mikołajczyk i Mandzyn) za posprzątanie świątyni i jej udekorowanie.

5. W środę na Mszę św. wieczorną zapraszam dzieci przygotowujące się do I spowiedzi i Komunii św. wraz z rodzicami na kolejne spotkanie formacyjne.

6. W przyszłą niedzielę o godz. 10.00 będzie Msza św. dla rodzin, więc zapraszam szczególnie dzieci.

8. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzę obfitości Bożych łask, zdrowia i opieki MB.

Intencje mszalne 15 – 21 kwiecień 2024
Poniedziałek7.00 / W int. Aleksandry 80 ur. (dzięk-błag)
Wtorek7.00 / W int. Wojciecha 40 ur. i całej rodziny (dzięk-błag)
Środa18.00 / † Władysław Czyżycki, Emilia Czyżycka, Anna i Elżbieta Nowak
Czwartek7.00 / † Piotr i Aniela Zegiel
Piątek18.00 / † Maria i Ryszard Ochel, Zofia i Franciszek Kula, Antoni i Władysława Gajówka
Sobota8.00 / † Janina i Julian Klasa (r. śm) i ich rodzice
Niedziela7.30 / † Adam Szelegieniec 3 r. śm.
10.00 / W int. Janiny 90 ur. (dzięk-błag) – od córki, wnuków i prawnuków
15.30 / Pro populo