1. Przeżywamy dziś Niedzielę Miłosierdzia Bożego, która jest okazją by zawierzyć swoje życie Bogu słowami „Jezu, ufam Tobie”. Pamiętajmy o możliwości zyskania odpustu zupełnego.

2. W tym tygodniu w Liturgii Kościoła:

w poniedziałek – Uroczystość Zwiastowania Pańskiego – Dzień Świętości Życia (przeniesiona z 25.03).

3. Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na „tacę”, a dziś także do puszek można złożyć ofiarę na Caritas.

4. Dziękuję rodzinom (Matusik, Nosal, Biel i Jaworscy) za posprzątanie świątyni.

5. Jutro o godz. 18.00 w Okulicach odbędą się Diecezjalne Obchody Dnia Świętości Życia. Zapraszam do udziału oraz podjęcia duchowej adopcji.

6. W tym tygodniu Msze św. w poniedziałek i we wtorek będą wyjątkowo o godz. 17.00.

7. W środę o godz. 19.00 kolejne nabożeństwo Nowenny Pompejańskiej.

8. W związku z peregrynacją relikwii bł. Rodziny Ulmów zapraszam w piątek na Msze św. i specjalne nabożeństwo przygotowujące do tego wydarzenia. Relikwie w Bochni będą w najbliższą niedzielę i organizuję wyjazd busem (o godz. 16.45) . Zapisy chętnych w zakrystii do piątku.

10. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości Bożych łask, zdrowia i opieki MB.

Intencje mszalne 8-14 kwiecień 2024
Poniedziałek17.00 / † Maria i Jan Kaim, Antonina i Stanisław Tabor
Wtorek17.00 / † Jan Urban – od rodz. Kularów
Środa18.00 / † Marek Orłowski 1 r. śm.
Czwartek7.00 / † Zdzisław Tabor – od syna Marka z żoną
Piątek18.00 / † Adolf Styczeń (r. śm) i rodzice: Józef i Helena
Sobota8.00 / † Władysław Koperski 40 r. śm., Teresa i Feliks Koperscy
Niedziela7.30 / † Józef Gawłowicz i rodzice: Zofia i Józef
10.00 / W int. Małgorzaty i Andrzeja Kaim 30 r. śl. (dz-bł) – od dzieci i wnuków
15.30 / Pro populo

Poza parafią Msze św. greg.:  Janina Madej (do 10.04);