w poniedziałek – NMP Królowej;

w środę  święto śwBartłomiejaApostoła;

w piątek – uroczystość NMP Częstochowskiej; (post nie obowiązuje)

w sobotę – św. Moniki;

2. Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane „na tacę”.

3. Dziękuję rodzinom (Matusik, Matusik, Nosal i Bożek) za posprzątanie i koszenie trawy wokół świątyni, a wczorajszym nowożeńcom za udekorowanie kościoła.Zakończyła się kolejna kolejka sprzątania kościoła, bardzo serdecznie dziękuję tym, którzy podjęli ten trud współodpowiedzialności za piękno naszej parafialnej świątyni. (271/226/45)

4. Za tydzień (28.08) w Woli Drwińskiej odbędą się Gminne Dożynki, na które zaprasza Wójt Gminy oraz Dyrektor Gminnego Centrum Kultury i Promocji. Rozpoczęcie o godz. 14.00, a dokładny program znajduje się m.in. na naszym parafialnym fb. Z tej racji popołudniowa Msza św. będzie celebrowana o godz. 15.00 przy remizie w Woli Drwińskiej.

5. Zachęcam do nabywania i czytania prasy katolickiej.6. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia, wszystkim wypoczywającym na wakacjach, życzę obfitości Bożych łask, zdrowia i opieki MB.

Intencje mszalne 22 – 28 sierpień 2022
Poniedziałek7.001/ † Maria Machaj – od syna Stanisława z rodz.
Wtorek7.001/ † Bolesław Pająk – od córki Renaty z rodz.
Środa18.001/ † Maria i Marian Pająk
Czwartek7.001/ † Władysława Pięta – od córki Haliny

1/ Podziękowanie MB i św. Krzysztofowi za opiekę i ocalenie z wypadku- z int. mamy i syna
1/ † Anna Porębska 1 r. śm.
Sobota8.00
1/ † Stanisław Brzegowy, b. Józef i ich rodzice
Ślubna: Wioletta Hełpa – Patryk Stach
1/ Z int. Róży Janiny Młynarz (dzięk-błag)