w czwartek – uroczystość Narodzenia NMP, głównej patronki diecezji (poświęcenie ziarna siewnego)

2. Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na tacę.

3. Dziękuję rodzinom (Głogowscy, Kubas, Porębscy i Panek) za posprzątanie, a wczorajszej parze ślubnej za udekorowanie świątyni.

4. W środę (7.09) po Mszy św. wieczornej zapraszam na spotkanie członków Rady Parafialnej.

5. W piątek (9.09) po Mszy św. wieczornej zapraszam na spotkanie młodych, którzy pragną pogłębić swoją wiarę, szukają odpowiedzi na trudne pytania, czasem chcą coś wartościowego obejrzeć i nawzajem ze sobą spędzić czas. Pragnę reaktywować w ten sposób grupę młodzieżową przy naszej parafii.

6. Spotkanie dla pielgrzymów gr. 7 – św. Józefa odbędzie się 11.09. O godz. 16:00 Msza Święta w Sanktuarium Matki Bożej w Okulicach, a o godz. 17:00 Agapa w domu pielgrzyma. Ks. Przewodnik zaprasza tegorocznych i dawnych pielgrzymów, którzy z różnych powodów nie mogli w tym roku pielgrzymować, a także przyjaciół grupy św. Józefa.

7. Zachęcam do nabywania i czytania prasy katolickiej. Dziś jest do nabycia także Kalendarz Rolnika.

8. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia, życzę obfitości Bożych łask, zdrowia i opieki MB.

Intencje mszalne 5 – 11 wrzesień 2022
Poniedziałek7.001/ † Katarzyna (r. śm) i Jan Nosal i ich rodzice
Wtorek7.001/ † Mieczysław i Anna Porębscy – od Kazimierza z żoną z Kanady
Środa18.001/ † Józef i Anna Serafin, ich synowie i córki
Czwartek7.00
1/ † Longin Zając i jego rodzice
1/ W int. Witolda 2 ur. (dzięk-błag)
Piątek18.001/ † Aniela, Franciszek Urban, c. Aniela, Maria, s. Władysław, Franciszek
Sobota8.001/ † Piotr, Stefania Zegiel, Piotr, Józefa Potempa i ich rodzice
1/ † Piotr, Maria Boruta
1/ W int. Arkadiusza 30 ur. i Juliana 5 ur. (dzięk-błag)

Poza parafią Msze św. gregoriańskie za: † Maria Porębska; † Jan Urban, † Justyna Kleczaj, † Krystyna Półtorak;