1. Dzisiaj zakończenie w naszej wspólnocie parafialnej Misji świętych. Bóg zapłać o. Zenonowi Burdakowi za ten wyjątkowy dla naszej wspólnoty czas. Za tydzień uroczystość Najświętszej Trójcy, która kończy okres Komunii św. wielkanocnej.

w poniedziałek – święto NMP Matki Kościoła

we wtorek – bł. Zbigniewa Strzałkowskiego, prezb. i męcz.

w środę – św. Jadwigi Królowej

w czwartek – święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana

w sobotę – św. Barnaby, Apostoła

3. Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane „na tacę”, w ostatnich dniach szczególnie na działalność charytatywno-misyjną o. Bernardynów. Za tydzień przed kościołem zbiórka do puszek na Uniwersytet Papieski JP II w Krakowie i Tarnowie.

4. W środę o godz. 19.00 comiesięczne nabożeństwo Nowenny Pompejańskiej.

5. Dziękuję rodzinom (Kaim, Połoncarz, Piotrowscy i Kaim) za posprzątanie i udekorowanie świątyni. Bóg zapłać wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób pomagali w czasie trwania misji.

7. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia, życzę obfitości Bożych łask, zdrowia i opieki MB.

8. W tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do wieczności śp. Bogdan Kostka. W środę o godz. 15.00 odbędzie się pogrzeb śp. Haliny Pinkiewicz. Dobry Jezu…

Intencje mszalne 6 – 12 czerwiec 2022
1/ W int. rodz. Styczniów o bł. Boże
1/ W int. pewnej osoby z Zielonej
Wtorek7.001/ † Bogdan Kostka 7 dz. po śm.
Środa18.001/ † Krystyna (2 r. śm.) i Piotr Orłowscy
Czwartek7.001/ † Władysław i Zofia Banach, Janina i Władysław
1/ † Halina Pinkiewicz 7 dz. po śm.
1/ † Władysław Madej i jego rodzice
Sobota7.301/ † Franciszek i Katarzyna Patyk
1/ † Maria (r. śm) i Mieczysław Pająk
1/ † Helena i Władysław Klasa